عملکرد پرشروسل دستگاه تصفیه آب صنعتی

 یکی از قطعات دستگاه تصفیه آب صنعتی پرشروسل می باشد که در سیستم های اسمز معکوس، نانوفیلتراسیون، و اولترافیلتراسیون کاربرد وسیعی دارد.

پرشروسل (Pressure vessels) محفظه ای است که ممبراین داخل آن قرار می گیردو از آن محافظت می کند. پرشروسل ها از جنس کامپوزیت اپوکسی تقویت شده با الیاف شیشه می باشد و توان تحمل فشار بالا را دارد.

 سطح داخلی این وسل ها جهت آب بندی ممبراین و جابجایی آسان صاف است و باعث ایجاد فشار در داخل ممبراین می‌گردد و دارای استاندارد های جهانی می باشند.

وسل ها از نظر جنس پوسته، اندازه پورت های ورودی و خروجی، محدوده عملکرد فشاری، محدوده عملکرد دمایی، محدوده عملکرد (pH)، ورودی و خروجی خوراک با هم متفاوت هستند.

پرشروسل ازاجزایی نظیر پوسته( Housing) ، درب (گپ( Gap، اورینگ‌ها (O-Ring) و بست ویکتالیک(Victaulic Clamps) تشکیل شده است.

پرشر وسل در صنایع خودروسازی ، در صنعت تولید نیرو ، در صنایع داروسازی، بهداشت و درمان ، تصفیه ی آب شهری، تصفیه آب صنعتی، صنایع الکترونیکی، صنایع مواد غذایی و آشامیدنی کاربرد فراوانی دارد.

پرشر وسل ها فشار بین ۷۵ psi و حداکثر ۱۵۰۰ psiرا تولید می نمایند.  همچنین دمای بین  ۲۰ درجه فارانهایت معادل ۶ – درجه سانتیگراد و حداکثر ۱۹۰ درجه فارانهایت معادل ۸۷ درجه سانتیگراد را تحمل می نمایند.

توانایی تحمل PH در پرشروسل ها  ۳ الی ۱۰ است  و دارای استاندارد های  CE ,NSF-61,ISO 9001 -2008می باشند.

عملکرد پرشروسل دستگاه تصفیه آب صنعتی

عملکرد پرشروسل دستگاه تصفیه آب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱