کارایی رسوبگیر مگنت پلاس

محصولی است که برروی ورودی آب به دستگاه ها نصب می شود و رسوبات موجود در آب در این رسوب گیرجمع می شود و اجازه خروج آن ها را از این مرحله به بیرون نمی دهد .

 سختی آب شامل هیدروژن و کلسیم و منیزیم می باشد . این رسوبات موجود در آب باعث به وجود آمدن جرم در لوله های آب و شیلنگ های آب و پوسیدگی در قطعات محل عبور آب می شوند .

 در آبگرمکن ها و پکیج ها این رسوبات باعث گرفتگی در لوله آب و همچنین باعث ایجاد سوراخ شدن مخازن این دستگاه ها و کم شدن شدت آب می گردد .

 همچنین در مصارف خانگی مانند ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی آب ورودی به این دستگاه ها دارای مقادیر زیادی آلاینده و ذرات می باشد که به مرور زمان در لوله و شیلنگ این دستگاه ها باعث جمع شدن رسوب می شود .

 بنابراین برای حذف و از بین بردن این رسوبات نیاز به فیلتر تصفیه آب برای آب ورودی به ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی می شود و باعث افزایش کیفیت آب درون این دستگاه ها می شود .

از بروز زنگ زدگی و پوسیدگی و رسوب ورودی و خروجی آب و قطعات دیگر می شود .برای جلوگیری از این میزان سختی آب می توان از دستگاه های رسوبگیر استفاده نمود . رسوبگیر مگنت پلاس بهترین نوع رسوب گیر می باشد.

کارایی رسوبگیر مگنت پلاس

کارایی رسوبگیر مگنت پلاس

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱