هوزینگ شفاف در دستگاه های تصفیه آب خانگی لونا واتر
هوزینگ شفاف در دستگاه های تصفیه آب خانگی لونا واتر
2020-07-05
تامین کننده سیلیس درجه یک ایرانی
تامین کننده سیلیس درجه یک ایرانی
2020-07-06
نمایش همه
مدت زمان تماس آنتی اسکالانت با غشاء ممبران

مدت زمان تماس آنتی اسکالانت با غشاء ممبران

آنتی اسکالانت یکی از مواد شیمیایی بسیار پرکاربرد است که از آن برای جلوگیری از رسوب و گرفتگی غشاء ممبران استفاده می کنند.

این ماده قبل از اینکه آب وارد سیستم اسمز معکوس شود به غشاء فیلتر ممبران پمپاژ می شود، البته آنتی اسکالانت با آب حل می شود و محلول رقیق شده از آنتی اسکالانت با آب به ممبران پمپاژ می شود.

حضور آنتی اسکالانت به غشاء فیلترهای صنعتی ممبران باعث به تاخیر انداختن واکنش کلسیم، بی کربنات و منیزیم می شود.

از آنجایی که مدت زمانی که آب درون پرشروسل با فشار گرفتار می شود کم است، باعث عدم ایجاد رسوب و یا گرفتگی غشاء ممبران می شود.

مدت زمانی که محلول آنتی اسکالانت نیز در غشاء فیلتر به دام می افتد حدودا با آب ورودی به ممبران یکی است، این ماده طی تماس و انجام واکنش های شیمیایی با غشاء فیلتر مانع از ایجاد رسوب می شود.

تزریق مدام آن با ممبران باعث می شود تا دستگاه در شرایط بسیار مطلوب تری کار کند و ظرفیت و بازدهی تولید آب از دستگاه افزایش پیدا کند.

رایج ترین آنتی اسکالانت هایی که به ممبران پمپاژ می شود ترکیبات آلی مانند پلی اکریل ها و یا ارگانو فسفنات ها هستند که در برخی موارد به همراه اسیدهای معدنی مانند سولفوریک و یا هیدروکلریک اسید به غشاء پمپاژ می شوند.

این مواد مانع از رسوب نمک های معدنی مانند سولفات باریم، کربنات کلسیم و سیلیکا و انواع مختلف دیگری از نمک های معدنی می شود.

با اینکه مدت زمان تماس آنتی اسکالانت های مختلف با غشاء ممبران تقریبا کوتاه مدت است، اما در همین زمان کم می توانند به درستی وظیفه خود را انجام دهند، البته در صورتی که آنتی اسکالانت از کیفیت و کارایی لازم بهره مند باشد و محلول منلسبی از آن به غشاء پمپاژ شود.

مدت زمان تماس آنتی اسکالانت با غشاء ممبران

مدت زمان تماس آنتی اسکالانت با غشاء ممبران

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱