محافظت از دستگاه های تصفیه آب صنعتی با استفاده از آنتی اسکالانت

محافظت از دستگاه های تصفیه آب صنعتی با استفاده از آنتی اسکالانت


در حال حاضر دستگاه های تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس بهترین و دقیق ترین نوع فیلتراسیون آب شناخته می شوند و بیشترین بار تصفیه آب در این سیستم ها بر عهده فیلتری با نام ممبران است.

در واقع فیلتر ممبران قادر است آب سخت و شور را به آبی بسیار با کیفیت برای مصارف شرب آماده کند.

اغلب ممبران های به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس به شکل حلزون مارپیچی و یا لوله های فیبر تو خالی از جنس پلی آمید و یا فیلم نازم کامپوزیت ساخته شده اند.


لایه های غشایی این فیلتر از یک فیلم بسیار نازک پلی آمیدی ساخته شده اند که باعث عملکرد بسیار مطلوب ممبران شده و حتی می تواند نمک های محلول موجود در آب را حذف کند.


برای حفظ کارایی و بازدهی سیستم و کارکرد ممبران علاوه بر اینکه باید از یک سیستم پیش تصفیه با کیفیت استفاده شود، بلکه باید از سیستم تزریق آنتی اسکالانت نیز حتما استفاده شود.

در واقع فیلتر ممبران با اینکه عملکردی بسیار قدرتمند را برای تصفیه آب به کار می برد اما در این سیستم ها همواره با این مسئله روبرو هستیم که فیلتر ممبران به دلیل داشتن منافذ بسیار ریز در معرض گرفتگی و رسوب قرار می گیرد و بازدهی فیلتر در این صورت بسیار کاهش پیدا می کند.


استفاده از آنتی اسکالانت مرغوب به دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس برای حفاظت از آن بسیار مهم و حیاتی است.

در واقع بیشترین بازدهی این سیستم ها وابسته به تزریق محلول آنتی اسکالانت است و اگر به درستی انجام نشود عملکرد ممبران بسیار افت پیدا می کند.

محافظت از دستگاه های تصفیه آب صنعتی با استفاده از آنتی اسکالانت

محافظت از دستگاه های تصفیه آب صنعتی با استفاده از آنتی اسکالانت

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱