فیلترهای یخچال چه موادی را از آب حذف می نمایند ؟

فیلترهای یخچال چه موادی را از آب حذف می نمایند ؟

امروزه به دلیل پیشرفتی که در تولید انواع یخچال ها بوجود آمده باعث ارتباط بین یخچال های آبسردکن دار و یخساز با آب شهری شده است.

یخچالهای ساید بای ساید بای به طور مستقیم به آب شهری متصل می شوند و به صورت اتوماتیک بعد از خنک کردن آب و تولید یخ، آن را در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.

کمپانی های سازنده بر این امر واقف هستند که آب شهری در سطح جهان دارای یکسری آلودگی ها و آلایند هایی است که برای سلامتی انسان مضرند. علاوه بر آن باعث رسوب در لوله های آب یخچال می شوند و عملکرد یخچال را دچار اختلال می کنند.

به همین دلیل بر روی یخچال های خود از انواع فیلترهای مخصوص یخچال استفاده می کنند تا این مواد از آب حذف شوند.


حال فیلترهای یخچال آیا توان کافی برای حذف آلاینده ها و آلودگی ها را دارند و چه موادی را از آب حذف می کنند ؟


فیلترهای یخچال معمولا از انواع کربن فعال و الیاف پلی پروپیلن و یا ترکیبی از هر دو ساخته می شوند. فیلتر الیافی باعث حذف ذرات معلق و درشت تر از ۵ میکرون می شود و گل و لای، خاک، شن و ماسه را از آب حذف می نماید.


کربن فعال نیز باعث حذف مواد شیمیایی آلی از جمله کلر، آفت کش ها، فلزات سنگین مانند سرب و سموم شیمیایی می شود و باعث بهبود طعم و بوی نامطبوع آب می شود.


اما به طور کلی فیلترهای یخچال قادر به حذف تمام مواد و آلاینده های مضر از آب نیستند و نمی توانند آلاینده های خطرناک مانند نیترات، نیتریت، آرسنیک و جیوه را از آب حذف نمایند.

در نتیجه اگر به سلامت خود بسیار اهمیت می دهید بهتر است از دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کنید زیرا علاوه بر اینکه آب ورودی به یخچال شما را به طور کامل تصفیه می کند بلکه می توانید از آب تصفیه شده در پخت و پز و غیره نیز استفاده نمایید.

فیلترهای یخچال چه موادی را از آب حذف می نمایند ؟

فیلترهای یخچال چه موادی را از آب حذف می نمایند ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱