رزین پرولایت مدل A400 OH


رزین پرولایت مدل A400 OH یکی از رزین های آنیونی قوی نوع یک است که متشکل از دانه هایی کروی شکل و ژله ای حالت به رنگ زرد روشن و کهربایی می باشد.

این رزین به لحاظ  کیفیت و ایمنی کاملا قابل اطمینان است و برند سازنده آن به عنوان یکی از معروف ترین کمپانی های سازنده رزین در جهان فعالیت می کند.


کمپانی پرولایت تحت لیسانس کشور انگلستان قرار دارد و  تمامی محصولات آن مورد تایید سازمان های بهداشتی جهانی قرار گرفته اند.


رزین پرولایت مدل A400 OH ظرفیت عملکردی بسیار بالایی دارد و می تواند با قدرت جاذب بالا سطح سیلیکا موجود در آب را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

ساختار این رزین ژله ای است، البته به هیچ عنوان در آب حل نمی شود و ساختار خاص آن باعث شده که دارای مشخصات و عملکرد بسیار مطلوبی باشد. این رزین همچنین پس از احیائ و بازسازی نیز ظرفیت بالایی دارد و همانند اول می تواند آب را تصفیه کند.


این رزین با اینکه ژله ای است، اما از پایداری فیزیکی فوق العاده ای بهره مند است و همین باعث می شود این رزین طول عمر بالا در عین حال بدون افت فشار داشته باشد. ا

ز این نوع رزین در مخازن سختی گیر با بستر های ترکیبی و یا لایه ای رزین و یا به صورت جداگانه استفاده می کنند و عملکرد بسیار خوبی در کاهش سختی آب و حذف یون های منفی موجود در آب را دارد.


رزین پرولایت مدل A400 OH دارای فرم یونی –OH می باشد و در گروه عملکردی آمونیوم چهار تایی قرار گرفته است. کاربرد های اصلی این نوع رزین حذف مواد معدنی غیر ارگانیک و حذف سیلیکا موجود در آب می باشد.

رزین پرولایت مدل A400 OH

رزین پرولایت مدل A400 OH

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱