انواع نازل فیلتر شنی تصفیه آب

یکی از قطعات اصلی در تصفیه آب در فیلتر شنی نازل فیلتر شنی می باشد.

کار نازل فیلتر شنی یکنواخت سازی جریان آب و پخش آب در قسمت بالای فیلترها برای عمل تصفیه است و مانع از عبور سیلیس و کربن یا رزین از فیلتر شنی یا فیلتر کربنی می شود.

این نازل ها از جنس PP به صورت فشرده می باشند. جنس این قطعات معمولا از جنس نازل پلاستیکی، نازل برنجی و نازل استیل می باشد.

این نازل ها در تصفیه آب در فیلتر شنی ، فیلتر کربنی، فیلتر سختی گیر و فیلتر میکس بد کاربرد فراوانی دارند. هر چه این قطعه محکم تر باشد باعث افزایش طول عمر و کارایی آن ها می شود.

نازل ها در فیلترهای شنی و کربنی بزرگتر و در فیلترهای سختی گیر رزینی و ستون های رزینی میکس به دلیل اینکه ذرات رزین نسبت به سیلیس و کربن ریزتر است کوچک تر هستند و مانع از عبور این ذرات می شوند.

هر یک از این نازل ها از سه قسمت اصلی تشکیل شده است:

  • قسمت صافی نازل که دارای شیار است و وظیفه اصلی را بر عهده دارد. سایز شیار های نازل اصولا بین ۰٫۲ تا ۱ میلی متر است .
  • روزنه کنترل آب که وظیفه انتقال جریان آب را برعهده دارد.
  • دنباله نازل که با روزنه یا بدون روزنه می باشد جهت کنترل هوای ورودی به نازل

 نازل ها در سایز های مختلف با شیار های مختلف و رزوه های مناسب وجود دارند.

انواع نازل فیلتر شنی تصفیه آب

انواع نازل فیلتر شنی تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱