آنتی اسکالانت جنسیس مدل LF

آنتی اسکالانت یکی از مواد شیمیایی پر مصرف است که از آن در صنعت تصفیه آب برای بالاتر بردن بازدهی و راندمان فیلتر ممبران دستگاه های تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس استفاده می کنند.

استفاده از آنتی اسکالانت اصل و درجه یک بسیار مهم است، زیرا اگر آنتی اسکالانت کیفیت لازم را نداشته باشد علاوه بر اینکه باعث جلوگیری از پدیده فولینگ ممبران نمی شود بلکه می تواند بازدهی ممبران را نیز با مشکل مواجه کند.


آنتی اسکالانت جنسیس مدل LF محلولی آبی بر پایه اسید فسفونیک غلیظ است که از آن بسیار برای کنترل رسوبات معدنی و گرفتگی غشاء فیلتر ممبران استفاده می کنند.

ترکیبات موثری که در ساخت این آنتی اسکالانت به کار برده شده است، باعث می شود از تشکیل رسوب و فولینگ روزنه های پلی آمید ممبران جلوگیری شود و این خود باعث افزایش راندمان و بازدهی و افزایش طول عمر ممبران می شود.


عملکرد آنتی اسکالانت جنسیس مدل LF بدین صورت است که به آلاینده های موجود در آب می چسبد و مانع از تشکیل رسوبات بر روی غشاء ممبران می شود. این آلاینده ها و رسوبات در نهایت از فیلتر عبور می کنند و به عنوان فاضلاب از سیستم خارج می شوند.


ظاهر این آنتی اسکالانت شفاف است و کاملا قابلیت انحلال در آب را دارد. برای تزریق این ماده به آب ابتدا آن را با نسبت متناسبی در آب حل می کنند و سپس با استفاده از تجهیزات مخصوص به سمت ممبران پمپاژ می کنند.

آنتی اسکالانت جنسیس مدل LF قدرت پخش کنندگی بالایی برای ذرات کلوییدی دارد و مانع از تشکیل رسوباتی مانند کلسیم، باریم، کربنات و سولفات و غیره می شود.

آنتی اسکالانت جنسیس مدل LF

آنتی اسکالانت جنسیس مدل LF

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱