سیستم پیش تصفیه آب big one

شرکت کاسپین ارتباط عرشيا نصب تصفیه آب نیمه صنعتی مخزن دار را خود به عهده دارد.

در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی برای محدود کردن جریان پساب و فاضلاب یک قطعه محدود کننده به نام فلو وجود دارد که این قطعه جریان فاضلاب را بسیار محدود کرده و آب به میزان کمتری دفع می شود.

در دستگاه های تصفیه آب که با فرآیند اسمز معکوس عمل می کنند آب با فشار توسط پمپ به سمت فیلتر ممبران پیش می رود و در آنجا پشت فیلتر ممبران جمع شده و به وسیله فلو حجم پساب محدود می شود این عمل فلو باعث می شود فشاری که به ممبران وارد افزایش یافته و عمل حذف ناخالصی ها به جریان بيافتد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشيا که نماینده فروش این دستگاه ها در ایران است برای نصب این دستگاه ها با کمک متخصصان مجرب خود به کمک شما خریداران محترم آمده است، این شرکت با داشتن کادری مجرب آماده ارائه سرویس های نصب و راه اندازی دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی در سراسر کشور به خریداران محترم است.

شما خریدار محترم می توانید از هر نقطه ایران برای نصب دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی مخزن دار با کارشناسان شرکت کاسپین ارتباط عرشيا تماس گرفته و از آنها کمک بخواهید، در کمترین زمان ممکن این کارشناسان خود را به محل مورد نظر شما رسانده و نسبت به نصب دستگاه اقدام خواهند کرد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشيا خدمت به شما را افتخار خود می داند.