رزین

رزین

فروش سختی گیر رزین پرولایت Purolite

رزین پرولایت یکی از معروف ترین برندهای موجود در ایران است . پرولایت رهبر جهانی در جدایی  استخراج خالص در فن آوری رزین است . تولید رزین در سال ۱۹۸۱ آغاز شد . شرکت پرولایت  تنها شرکتی است که تمرکز ۱۰۰ درصد روی منابع ، تولید ، توسعه و تکنولوژی رزین دارد .پرولایت تولید کننده پیشرو در تبادل یونی بالا ، کاتالیزور ، تخصص رزین در جذب با عملکرد بالا  است . پرولایت انواع گوناگونی از رزین های سختی گیر را برای مصارف آشامیدن و خوراک  ساخته است .

پرولایت معمول ترین رزین سختی گیر صنایع غذایی و تبادل یون کلسیم و منیزیم با سدیم است . استفاده رزین به صورت لیتری در کیسه های ۲۵ لیتری می باشد . محصولات آن دارای کیفیت مطلوب ، ظرفیت بالا و قیمت مناسب است . رزین در صورت احیای مناسب عمر چند ساله دارد . روش احیاء سازی با محلول کلرید سدیم (نمک) انجام می شود .

ویژگی های هیدرولیک :

  • افت فشار : افت فشار در بستر رزین های تبادل یونی به توزیع اندازه ذرات ، عمق بستر ، حجم حفره و تبادل مواد بستگی دارد . عوامل موثر بر هر یک از این پارامتر ها مثل حضور ذرات توسط تخت فیلتر ، تراکم غیرطبیعی از رزین یا طبقه بندی ناقص بستر می تواند یک اثر جانبی باشد . بسته به کیفیت آبریز ، نرم افزار و طراحی کارخانه ، نرخ جریان خدمات ، ممکن است از ۱۰ تا ۴۰ BV ساعت متفاوت باشد .

  • موج : در طی جریان شستشوی معکوس حجم بستر رزین باید بین ۵۰ تا ۷۰ درصد به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه باشد . این عملیات ذرات آزاد ، حباب و حفره های واضح و تخت و دسته بندی مجدد ذرات رزین ، تضمین حداقل مقاومت در برابر جریان خواهد بود .وقتی برای اولین بار از سرویس استفاده می شود معمولا در حدود ۳۰ دقیقه برای طبقه بندی تختی کافیست . این مهم است که توجه داشته باشید که انبساط بستر با افزایش سرعت جریان و با درجه حرارت مایع ریز کاهش می یابد و برای دوری از هدر دادن رزین توسط گسترش بیش از حد تختی ، باید احتیاط انجام شود .دستگاه های سختی گیر با بهره گیری از دانش و فرایند تولید آب نرم توسط بسترهای رزینی از تنوع و ابعاد و اندازه های مختلف با توجه به توان و ظرفیت طراحی و ساخته خواهند شد.در دستگاه سختی گیر رزینی از متریال های مختلف استفاده می گردد. بدین صورت که با توجه به شرایط آب و هوایی در هر منطقه نسبت به آنالیز آب خام همان منطقه قابل تغییر از مخازن و تجهیزات فایبر گلاس و یا ورق های کربن استیل متغییر خواهد بود.
    شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در طراحی و ساخت انواع دستگاه ها و مخازن سختی گیر رزینی از نوع فایبر گلاس و فلزی و تهیه و توزیع انواع رزین های آنیونی و کاتیونی با برند پرولایت انگلیس در ایران می باشد.
    جهت سفارش و هر گونه مشاوره قبل از خرید با طراحان و کارشناسان خبره ما در تماس باشید.
    جهت ثبت سفارش و خرید آنلاین می توانید از وبسایت رسمی شرکت اینجا را کلیک نمایید.

  • تلفن تماس : ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱      همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰ – ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

منبع purelite.com