تعویض فیلتر تصفیه آبفروش و نصب و تعویض فیلتر انواع دستگاه های تصفیه آب توسط شرکت انجام می گیرد. فیلترهای دستگاه تصفیه آب باید در زمانهای مشخص تعویض گردد. در غیر این صورت ممکن است باعث آسیب به دستگاه شود.

جهت انجام خدمات تعویض فیلتر بهتر است با کارشناسان تماس بگیرید تا در اسرع وقت واحد فنی را به منطقه مورد نظر شما اعزام کنند. تعویض نکردن به موقع فیلتر های دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند بر کیفیت آب مصرفی تاثیر منفی بگذارد همچنین عدم تعویض به موقع فیلترهای دستگاه تصفیه آب می تواند به فیلتر ممبران که همان فیلتر اصلی تصفیه آب است آسیب جدی وارد کند و عمر ممبران را کاهش می دهد. و با توجه به این که فیلتر ممبران گران تر از فیلتر های دیگر می باشد هزینه بیشتری را باید صرف این کار کنیم پس با تعویض به موقع فیلترها می توانیم هزینه کمتری را صرف انجام این کار نماییم.

همچنین بهتر است خرید و تعویض فیلترها را به شرکت های معتبر بسپاریم تا خیالمان از بهداشتی بودن فیلترها و تعویض صحیح و به موقع آنها راحت باشد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب را در استان البرز و تهران ارائه می دهد. جهت هماهنگی برای تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب با ما تماس بگیرید.


65522963
09122972091
info@ccra.ir