ph متر دستگاه تصفیه آب

ph  متر با نام های دستگاه تجزیه ph  ، نمایشگر ph و یا سیستم الکتروشیمی شناخته شده است که وظیفه ی آن تعیین مقدار یون هیدروژن H+ در یک محلول است .

این وسیله ی بسیار کاربردی در بیشتر صنایع و کارها مثل کشاورزی ، پتروشیمی ، کاغذ سازی ، غذا ، دارو سازی ، تحقیق و توسعه فلزات و به خصوص صنایع آب و فاضلاب و خالص سازی کاربرد دارد .

اگر در مورد عملکرد ph متر توضیح داده شود باید ذکر شود که عملیات را با الکترودهای حساس به یون h+ اندازه گیری می کند که در شرایط خوب و ایده آل این الکترود ها با برخورد یک یون کار می کند ولی در واقعیت اینطورنیست و به جز یون مورد نظر بقیه ی یون ها اندازه گیری می شود.

برای نگه داری از ph متر  باید کارهای زیر را انجام داد :

  • pH متر را با کمی محلول دارای pH معین کالیبره کنید.
  • دستگاه را به پریز برق با ولتاژ مناسب وصل کنید.
  • کلید دما را با دمای محیط محلول مطابقت دهید.
  • pH متر را تنظیم کنید.
  • الکترودها را از گیره نگهداری جدا کنید. الکترودها همیشه باید در محلول مناسب قرار گیرند. بعضی را می توان در آب مقطر نگهداری کرد، درحالی که بعضی باید به توصیه سازنده در محلول دیگری قرارگیرد.
  • اگر بنا به دلایلی الکترود خشک شود، ۲۴ ساعت پیش از استفاده آن را در آب قرار دهید.
  • الکترود را داخل بطری خالی با آب مقطر شستشو دهید.
  • الکترود را با پارچه جاذب خشک کنید. برای جلوگیری از آلودگی احتمالی، الکترودها را باید بین محلولهای مختلف شستشو داد.
ph متر دستگاه تصفیه آب

ph متر دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. 

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱