کاربرد فیلتر ممبران نیمه صنعتی برای پایین آوردن میزان املاح اشباع  شده در آب خام مصرفی جهت جلوگیری از ایجاد رسوب در اثر افزایش دمای آب در مصارف مختلف در نظر گرفته میشود.

اعم از خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی می توان از دستگاه های تصفیه آب که دارای تکنولوژی اسموز معکوس هستند استفاده نمود.

این دستگاه دارای فیلتر ممبران جهت حذف املاح محلول جامد و نیترات, نیتریت ، آرسنیک و کلر است.

با توجه به مقدار نیاز آب تصفیه شده می توان نوع ممبران در سایز و توان تولید را درنظر گرفت. به عنوان مثال جهت مصرف خانگی ممبران های بین 25 تا 100 گالن ؛ جهت مصارف نیمه صنعتی ممبران های بین 200 تا 800 گالن وجهت مصارف صنعتی ممبران های 1000 تا 25000 لیتر را انتخاب نمود.

برای طراحی و تولید و ساخت هر دستگاه تصفیه آب باید مقدار مورد نیاز آب تصفیه شده جهت انتخاب سایز ممبران مورد توجه قرار گیرد.به عنوان مثال اگر مقدار مورد نیاز در روزمعادل 2000 لیتر در نظر گرفته  شود دستگاه نیمه صنعتی تصفیه آب دارای 3 عدد ممبران 200 گالن و یا یک عدد ممبران 400 گالن و یک عدد ممبران 200 گالن است.

بدین ترتیب طی یک فرآیند طراحی مهندسی و آشنایی با میزان توان تولید هر ممبران و سایزهای انواع آنها می توان به راحتی دستگاه مورد نیاز خویش را طراحی کرد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا عرضه کننده و مجری و طراح انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و قطعات و لوازم جانبی و انواع فیلتر های ممبران نیمه صنعتی آمادگی خویش را جهت ارائه خدمات به شما مشتریان محترم اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱