فیلتر ممبران مدل اولترافیلتراسیون

خرید فیلتر الیافی جامبو

فیلتر الیافی جامبو یکی از مراحل پیش تصفیه آب می باشد. این فیلتر برای جلو گیری از عبور املاح معلق جامد در آب ساخته شده و املاحی مانند شن و ماسه، گل و لای، رسوبات داخل لوله ها، زنگ آب، جلبک، لجن و … در خود نگه می دارد.

فیلتر های الیافی با دقت بالا از ۱ میکرون تا ۱۵۰ میکرون عمل فیلتراسیون را انجام می دهند.فیلتر های الیافی در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می گردند. فیلترهای الیافی با دو نوع عمده اسلیم و جامبو تولید می گردند. ابعاد و اندازه های هر یک از فیلتر های الیافی نوع کاربرد آنها را اعم از مصارف خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی مشخص می نماید. انتخاب نوع و اندازه فیلتر بستگی به میزان دبی خروجی آب و مصرف دارد، این امر رابطه بسیار مستقیم با انتخاب نوع محصول نیز دارد.

دبی خروجی و میزان مصرف وقتی محاسبه شد با توجه به مقدار آن ظرفیت و نوع فیلتر مشخص می شود. به عنوان مثال: در مصارف خانگی فیلتر الیافی pp در اسلیم ۱۰ اینچ می باشد و در مصارف صنعتی اسلیم ۲۰ اینچ و اسلیم ۳۰ اینچ و اسلیم ۴۰ اینچ و فیلتر جامبو ۱۰ و ۲۰ اینچ مصرف می گردند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا تامین کننده انواع فیلتر الیافی pp در سایز ها و ابعاد مختلف می باشد. شما می توانید با خرید مستقیم و بیواسطه از طریق ارتباط مستقیم با کارشناسان ما محصول فوق را با کیفیت بالا تهیه نمایید. جهت مشاوره و خرید با ما تماس حاصل فرمایید

تلفن: ۶۳-۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱       همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱-۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰