دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو مدل Pomp up-10 stage
دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو مدل Pomp up-10 stage
2020-03-01
فعال سازی کربن تحت تاثیر چه فرآیندهایی انجام می شود ؟
فعال سازی کربن تحت تاثیر چه فرآیندهایی انجام می شود ؟
2020-03-02
نمایش همه
انتخاب کربن فعال مناسب در صنعت آب و فاضلاب

انتخاب کربن فعال مناسب در صنعت آب و فاضلاب

کربن فعال شده به هر شکلی که در بیاید دارای ساختاری منحصر به فرد است، در واقع کربنی که فعال می شود ساختاری بسیار متخلخل پیدا می کند که این منافذ شامل حفره های کوچک، حفره های متوسط و حفره های بزرگ است.

کربن فعالی که بر پایه پوسته نارگیل باشد دارای درصد بالایی از میکروپورها است و انتخابی بسیار مناسب برای حذف آلاینده های بسیار ریز درون آب می باشد.

کربن فعالی که از چوب تهیه شده است دارای میکروپورهای بیشتری از کربن بر پوسته نارگیل است و عمدتا برای رنگ بری و حذف آلاینده های بزرگ تر مورد استفاده قرار می گیرد.

کربن فعالی که از ذغال سنگ تهیه شده است با توجه به ساختار منافذی که دارد عمدتا برای کاهش آلاینده های آلی عمومی انتخاب می شود.

با توجه به موارد گفته شده هر کربن با توجه به ماده سازنده دارای ویژگی هایی است که در پروژه های تصفیه آب و فاضلاب هر سه نوع آن یعنی کربن بر پایه پوسته نارگیل، ذغال سنگ و چوب، بسته به ماهیت شیمیایی آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد.

برای مثال کربنی که بر پایه پوسته نارگیل ساخته شده است برای جذب کلر بسیار مناسب است، به همین دلیل پیشنهاد می شود در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی از کربنی استفاده شود که از پوسته نارگیل تهیه شده است.

کربن فعالی که از ذغال سنگ ساخته شده است برای حذف بوی نامطبوع بسیار مناسب می باشد و کربن فعالی که از چوب بدست آمده باشد برای رنگ زدایی کاربرد دارد.

بنابراین بهتر است برای انتخاب و خرید کربن با مشاوران با تجربه و متخصصانی که در این زمینه فعالیت دارند مشورت کنید تا مناسب ترین نوع آب به شما پیشنهاد شود.

انتخاب کربن فعال مناسب در صنعت آب و فاضلاب

انتخاب کربن فعال مناسب در صنعت آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱