گواهینامه NSF برای دستگاه ها و تجهیزات تصفیه آب خانگی

کلیه قطعات دستگاه های تصفیه آب خانگی باید مورد آزمایش قرار بگیرند تا مشخص شود که آیا از استانداردهای بهداشتی برخوردار هستند. صدور گواهینامه NSF به مشتری این اطمینان را می دهد که دستگاه تصفیه آب که قصد خرید آن را دارند سطح کیفیت آب آشامیدنی خانواده را ارتقا می دهد. همچنین سازمان های دیگری نیز وجود دارند که می توانند برای دستگاه ها و تجهیزات تصفیه آب ، گواهینامه استاندارد صادر کنند. این سازمان ها مانند سازمان ” انجمن کیفیت آب” (Water Quality Associations – WQA)  می باشد که این انجمن نیز برای صدور گواهینامه های خود از پروتکل های NSF استفاده می کند. 

حوزه هایی که NSF اقدام به بررسی و صدور گواهینامه استاندارد می کند عبارتند از: 

 (NSF / ANSI 42) – اثر گذاری تجهیزات تصفیه آب بر زیبایی 
 (NSF / ANSI 44) – سختی گیرها 
 (NSF / ANSI 53) – اثرات بهداشتی و سلامتی دستگاه های تصفیه آب 
 (NSF / ANSI 55) – تصفیه آب با اشعه ماورای بنفش 
 (NSF / ANSI 58) – تصفیه آب به روش اسمز معکوس 
(NSF / ANSI 62) –  تصفیه آب به روش تقطیر 
 (NSF / ANSI 177) – فیلتر تصفیه آب دوش حمام (سردوشی ) 
  
مزایای دستگاه تصفیه آبی که گواهینامه NSF دارد چیست؟ 
گواهینامه NSF  بعد از گذراندن دوره ای از تست ها و آزمایشات برای یک محصول صادر می شود. که بعد از صدور این گواهینامه استاندارد مشتری می تواند از عملکرد دستگاه تصفیه آب، کیفیت و بهداشتی بودن محصول اطمینان حاصل کند. بنیاد ملی بهداشت ( National Sanitation Foundation ) در سال ۱۹۴۴ برای حفاظت از سلامت عمومی بشر، بنا شده است .

محصولاتی که لوگوی NSF بر روی آنها حک شده باشد یعنی مطابق با استاندارهای با روش سختگیرانه تولید شده اند . محصولاتی که دارای گواهینامه NSF هستند، به آنها “NSF certified” یا “NSF listed” گویند و نشان تجاری مدارک صدور مجوز NSF را نشان می دهند تا نشان دهند که توسط یکی از معتبرترین سازمان های تست محصول مستقل امروز مورد آزمایش قرار گرفته اند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی (ccra) با تامین و عرضه دستگاه های تصفیه آب با استانداردهای معتبر جهانی و انواع فیلتر و قطعات جانبی دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم، آمادگی خویش را اعلام می دارد. جهت سفارش و خرید آنلاین اینجا را کلیک نمایید. جهت اطلاعات بیشتر در مورد مدل دستگاه تصفیه آب خانگی و قیمت آن با ما در تماس باشید: 

  ۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱  ۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱  ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱