کربن فعال برای تصفیه آب از کجا بخریم؟

کربن فعال در صنعت تصفیه آب بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و در ظرفیت های مختلف از خانگی تا صنعتی طراحی و ساخته می شود.

فیلترهای کربنی به خصوص در دستگاه های تصفیه آب خانگی در سه مرحله تکرار شده اند و وجود آنها نقش مهمی در تکمیل فرآیند تصفیه آب دارد.

کربن فعال ویژه صنعت آب و فاضلاب، مخصوص تصفیه آب است و ویژگی های فیزیکی و شیمیایی آن متفاوت تر از سایر انواع کربن فعال است.

به همین دلیل اکیدا توصیه می شود برای خرید فیلترهای کربنی چه خانگی و چه صنعتی به مراکزی مراجعه نمایید که در زمینه امور آب و فاضلاب فعالیت می کنند و در این زمینه تخصص و مهارت دارند.

در این صورت با شناخت و آنالیز آب مناسب ترین نوع کربن را به شما ارائه می دهند و بهترین نوع کربن را با حجم و اندازه مناسب برای مصرف کنندگان در نظر می گیرند.


شرکت کاسپین ارتباط عرشیا یکی از شرکت های فعال در زمینه تصفیه آب است و با بیش از یک دهه تجربه و فعالیت مستمر توانسته است از اعتبار بهره مند شود و رضایت مصرف کنندگان و مشتریان را کاملا جلب کند.

این شرکت انواع کربن فعال را که ویژه تصفیه آب هستند با بالاترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

مشتریان می توانند با دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید کربن فعال، کلیه ویژگی های مربوط به کربن را دریافت کنند و با آگاهی بالا در این زمینه بهترین خرید را داشته باشند، علاوه بر این می توانید کربن فعال را با نازل ترین قیمت و به صورت خرده یا عمده خریداری نمایید.


به غیر از کربن فعال کلیه تجهیزات مربوط به آن در ابعاد صنعتی نیز ارائه می شود همانند مخزن، شیر تنظیم، لوله ها و اتصالات، نازل ها و غیره.

کربن فعال برای تصفیه آب از کجا بخریم؟

کربن فعال برای تصفیه آب از کجا بخریم؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱