کربن اکتیو یا زغال فعال

ذغال فعال شده که نام دیگر آن فیلتر کربن اکتیو است، کربنی است که توسط اکسیژن بوجود آمده، و دارای محفظه های بسیار ریزی در اتم های آن می باشد. مانند سنگ پا که نمونه کوچکی از کربن فعال است. کربنی که بواسطه اکسیژن بوجود آمده آنچنان فعال می باشد که، با مقدار ناچیزی از آن، می توان گستره وسیعی را برای تولید فیلتر آماده کرد. کربن اکتیو از موادی مانند زغال سنگ، پوست نارگیل، چوب و زغال چوب تشکیل می شود.

کربن اکتیوی که در دستگاه تصفیه آب بکار می رود به روش خاصی تولید می شود که باعث کیفیت بالای آن میشود، در این روش موادی که زغال با آن تشکیل می شود در محیطی بدون اکسیژن و در حالت خلاء قرار داده می شوند و حدود۹۰۰ درجه سلسیوس به آن حرارت داده و بعد کربن را در محیط نیتروژنی و آرگونی قرار می دهند. در مرحله دوم کربن را پس از اینکه در محیط خلاء قرار دادند حدودا ۱۲۰۰ درجه حرارت می دهند و در محیط بخار و اکسیژن قرار می دهند که منافذ بسیار ریزی را در کربن به وجود می آورد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا، واردکننده و عرضه کننده کننده انواع زغال های کربن اکتیو در سه سطح مصارف خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی می باشد. جهت هرگونه مشاوره و خدمات رسانی با کمپانی معتبرCCRA، تماس حاصل فرمایید :

تلفن : ۶۵۵۲۲۹۶۳  و  ۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱    همراه : ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱