کاربرد آنتی اسکالانت فلوکن
کاربرد آنتی اسکالانت فلوکن
2021-09-14
عملکرد لول کنترل دیگ بخار
عملکرد لول کنترل دیگ بخار
2021-09-16
نمایش همه
کاربرد گیج فشار در دستگاه تصفیه آب صنعتی

کاربرد گیج فشار در دستگاه تصفیه آب صنعتی

شاید بتوان گفت تنها قطعه ای که در دستگاه تصفیه آب هیچ نقشی در تصفیه آب ندارد گیج فشار است اما بودن آن بهتر از نبودنش است زیرا به راحتی می توانیم فشار وارد شده توسط پمپ به ممبران را ببینیم.

گیج فشار بر اساس نوع سیال و محیط کاربردی به چهار شکل گیج فشار بوردون تیوب، گیج فشار دیافراگمی، گیج اختلاف فشار و گیج فشار دیجیتال تولید می شوند.

البته گیج فشار به دو صورت خشک و روغنی وجود دارد. که نوع خشک آن بیشتر در پروژه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. گیج فشار خشک نسبت به گیج فشار روغنی مقرون به صرفه است. جنس بدنه گیج فشار خشک از آلومینیوم است.

گیج های فشار معمولا از جنس فولاد کشش، چدن، برنج، رزینی فنولیک و پلی پروپیلن و آلومینیوم است.

گیج های فشاردارای اتصال  رزوه ای استاندارد که دارای یک کانکشن نرگی پیچی است. اتصال رزوه ای مادگی که محل اتصال به صورت مادگی پیچی است. و گیج فشار فلنجی داریم که محل اتصال آن دارای فلنج است.

تفاوت گیج روغنی با گیج خشک این است که توسط گلیسیرین یا سیلیکون پر شده است که باعث می شود از لرزش عقربه های فشارسنج کم شود.

گیج فشار بوردون تیوب شامل یک لوله به نام بردون است که وقتی در معرض فشار قرار بگیرد تغییر شکل می دهد و در اثر فشار از حالت خمیدگی به کشیدگی تغییر شکل پیدا می کند و هنگامی که فشار وارده از بین برود لوله نیز به حالت اول برمی گردد.

گیج فشار دیافراگمی، همانطور که از نامش پیداست دارای دیافراگمی منعطف است که بخش ورودی سیال به گیج را از بخش داخلی گیج جدا می کند. این نوع گیج فشار دقیق تر است .

گیج اختلاف فشار دارای دو ورودی برای سیال است که برای اندازه گیری اختلاف فشار دو نقطه در سیستم استفاده می شود.

گیج فشار دیجیتال، فشار دستگاه را توسط عدد دیجیتالی نشان می دهد بیشتر در تجهیزات، تعمیرات و نگهداری، صنایع نفت و گاز و کالیبراسیون به کار می رود.

کاربرد گیج فشار در دستگاه تصفیه آب صنعتی

کاربرد گیج فشار در دستگاه تصفیه آب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱