کاربرد دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس در آکواریوم

کاربرد دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس در آکواریوم


آب مهم ترین عنصر زندگی موجودات آبزی است و در آکواریوم ها غالبا کیفیت آب باید بالا باشد و تمامی فاکتورهای سنجش کیفیت آب تحت کنترل قرار گرفته باشند.

آب طبیعیی که در اختیار عموم مردم قرار دارد معمولا استاندارد های لازم را برای زندگی ماهیان ندارد، زیرا این موجودات بسیار حساس تر هستند و آب سالم نقش بسیار موثری در حفظ کیفیت زندگی آنها دارد.

آب شیر ورودی به منازل شامل مقادیر زیادی از کلر، مس، نیترات، نیتریت، فسفات و سیلیکات و انواع مختلفی از آلاینده های شیمیایی است که برای سلامت ماهی و سایر جانداران دریایی بسیار مضر و خطرناک هستند.


ترکیبات نیتروژن مانند نیترات و نیتریت منجر به رشد بیش از حد جلبک ها می شود و وجود مس در آب برای نرم تنان بسیار خطر آفرین می باشد.

یکی از راه حل های بسیار ساده و البته دائمی استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است.


دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس دارای فیلتری به نام ممبران است، غشاء این فیلتر تنها اجازه عبور مولکول های بسیار کوچک مانند مولکول های آب را می دهد .

بدین ترتیب بخش عمده ای از ناخالصی های موجود در آب مانند نیترات، نیتریت، آرسنیک و انواع فلزات سنگین و غیره تا ۹۹% از آب حذف می شوند.

آب حاصل کاملا شیرین، نرم و سبک است و تمامی استاندارد های لازم را برای زندگی جانواران آبزی دارد.


پس از تولید آب خالص حتی می توان با توجه به نوع اکواریوم و موجودات آبزی درون آن، املاح مورد نیاز ماهی ها یا گیاه های موجود در آکواریوم را به آب اضافه کرد.

کاربرد دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس در آکواریوم

کاربرد دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس در آکواریوم

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱