کاربرد آنتی اسکالانت فلوکن

یکی از برجسته ترین آنتی اسکالانت ها، آنتی اسکالانت فلوکن می باشد که در انواع فیلترهای ممبران برای جلوگیری از گرفتگی ممبران استفاده می شود و ساخت کشور انگلیس می باشد.

آنتی اسکالانت فلوکن محلول آبی اسیدی و آلی می باشد که بر اساس پلی کربوکسیلیک ساخته شده است و با قدرت بسیار بالا از تشکیل رسوب نمک های معدنی و گرفتگی فیلترهای ممبران جلوگیری می کند.

آنتی اسکالانت پیش از ورودی آب به ممبران قرار می گیرد و بصورت مکرر به سیستم پمپاژمی شود.

حالت ظاهری آنتی اسکالانت به حالت مایع و زرد رنگ است .اسیدی این ماده (PH) بین  ۲-۱ می باشد و بوی آن تند و اسیدی است.

برای نگهداری ازآنتی اسکالانت فلوکن بهتر است که از جنس استیل ۳۱۶ و یا پلاستیک های سخت استفاده شود زیرا در غلظت های بالا خاصیت خورندگی دارند.

استفاده صحیح از آنتی اسکالانت در افزایش طول عمر ممبران تاثیربسزایی دارد به این صورت که این ماده با افزایش حل شدن ذرات محلول و امکان رسوب در ممبران را کاهش می دهد و آلاینده ها را از داخل ممبران عبور داده و به همراه فاضلاب از سیستم خارج می کند.

محل تزریق آنتی اسکالانت در دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس پیش از فیلتر شنی، فیلتر کربنی و فیلتر میکرونی صورت می گیرد تا رسوب کمتری روی فیلتر میکرونی ایجاد شود و عمر آن افزایش پیدا می کند.

مقدار دوز تزریقی با توجه به تحلیل آب خام ورودی ، میزان دما، جریان و PH آب متفاوت است. اندازه تزریق آنتی اسکالانت فلوکن بین محدوده ۶-۱ PPm می باشد.

اگر آنتی اسکالانت در دستگاه استفاده نشود آسیب جدی به ممبران  وارد شده و موجب کاهش دبی خروجی و بالارفتن سختی آب می شود.

آنتی اسکالانت فلوکن دارای ترکیبات مولکولی با گروه های عاملی همچون اسید کربوکسبیک ها هستند که مولکول های پلی اکرلین با وزن پایین (محدوده ۵۰۰۰-۱۰۰) دارای چند گروه اسید کربوکسبیک است.

کاربرد آنتی اسکالانت فلوکن

کاربرد آنتی اسکالانت فلوکن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱