انواع نازل فیلتر شنی تصفیه آب
انواع نازل فیلتر شنی تصفیه آب
2021-07-05
نصب و راه اندازی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر
نصب و راه اندازی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر
2021-07-21
نمایش همه
کارایی هوزینگ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

کارایی هوزینگ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

هوزینگ ها از دونوع شفاف و مات هستند و روی پایه یا شاسی دستگاه نصب می شوند. فیلتر های یک ، دو ، سه درون هوزینگ قرار دارند فیلتر یک درون هوزینک شفاف وفیلتر های دو و سه درون هوزینک مات نصب می شوند.

هوزینگ های دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۰ اینچ هستند و قابلیت نصب فیلترهای ۲۰ اینچ را دارند.

آشنایی با هوزینگ نیمه صنعتی شفاف و مات:

هوزینگ شفاف : همان طور که می دانیم فیلتر الیافی بعد از مرور زمان طی تصفیه مداوم آب به رنگ قهوه ایی درمی آید و موئد تعویض فیلتر است.

فیلتر الیافی درون هوزینک شفاف نصب می شود تا ما بتوانیم متوجه زمان تعویض فیلتر شویم. هوزینگ مات : فیلتر های ۲ و ۳ درون هوزینگ مات قرار دارند و برخلاف هوزینگ شفاف ما نمی توانیم درون هوزینگ را ببینیم.

هوزینگ ها به دو قسمت گپ هوزینگ و بدنه هوزینگ تقسیم می شوند. گپ هوزینگ : گپ هوزینگ یا هد هوزینگ به بالای هوزینگ می گویند که به وسیله آن هوزینگ ها به پایه فلزی یا براکت متصل می شوند و اتصالات شلنگ آب به گپ هوزینگ متصل می شود.

بدنه هوزینگ : بدنه هوزینگ از دو نوع مات و شفاف است، فیلترها درون بدنه هوزینگ قرار می گیرند.

یک نکته مهم که باید به آن توجه کرد هوزینگ های نیمه صنعتی باید به طور مقاوم بر روی دستگاه نصب شود،اگر هوزینک ها محکم و مقاوم بر پایه نصب نشود موجب در آمدن هوزینک از روی دستگاه می شود.

آچار هوزینگ به ما کمک می کند تا هوزینگ  ها را درجای خود محکم و مقاوم نصب کنیم. آچار هوزینگ اندازه های مختلفی دارد و برای بستن هرنوع هوزینگ قابل استفاده است.

هوزینگ دستگاه های نیمه صنعتی ۲۰اینچ از طول بیشتری نسبت به هوزینک های دستگاه تصفیه آب خانگی برخوردار هستند.

کارایی هوزینگ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

کارایی هوزینگ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱