فروش انواع پمپ های آب دستگاه تصفیه آب صنعتی
فروش انواع پمپ های آب دستگاه تصفیه آب صنعتی
2022-07-04
سوئیچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی
عملکرد صحیح سوئیچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی
2022-07-26
نمایش همه
چگونگی عملکرد فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب

چگونگی عملکرد فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب

آب شیر از طریق شلنگ ورودی وارد دستگاه تصفیه آب می شود و با عبور از فیلتر رسوب گیر و به دنبال آن فیلترهای کربنی و پس از آن از طریق ممبران RO که یک غشای نیمه نفوذپذیر است و دارای میلیاردها سوراخ ریز است عبور می کنند و جریان می یابد.

در این مرحله غلظت مواد معدنی همراه با ناخالصی ها، فیلتر می شوند زیرا آنها خیلی بزرگ تر هستند. مولکول هایی که در آن باقی مانده است به درون زهکشی می ریزند و آب خالص به مخزن نگهدارنده منتقل می شود.

فیلتر مینرال بین مخزن نگهدارنده و شیر برداشت آب قرار دارد و از مواد معدنی طبیعی که قبلا از آب سلب شده بودند، تشکیل شده است و این اطمینان را می دهد که آب در همان لحظه خروج دارای مواد معدنی شده و کامل است.

این فیلتر مینرال از دانه های مواد کلسیت (معدنی) طبیعی ساخته شده است که سایز دانه بندی بین 3 تا 6 میلی متر دارند که به آب یک سبکی واضح می دهد و طعم آب را بهبود می بخشد.

افزودن مجدد مواد معدنی مانند کلسیم ، منیزیم و پتاسیم به آب تصفیه شده باعث بهبود طعم می شود و همچنین می تواند مزایای دیگری را برای بهبود سلامتی به آب بخشد.

فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب به صورت خطی می باشد و نحوه ی تعویض آن با فیلترهای پیش تصفیه که کارتریجی هستند متفاوت است. این فیلتر را باید هر 9 ماه یکبار تعویض کرد.

چگونگی عملکرد فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب

چگونگی عملکرد فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱