چرا جهت نصب فیلتر ممبران در هوزینگ ممبران مهم است؟

چرا جهت نصب فیلتر ممبران در هوزینگ ممبران مهم است؟

اسمز معکوس نوین ترین روش تصفیه آب شناخته شده است و به دلیل ساز و کار خاصی که دارد، آب را با بالاترین دقت تصفیه می کند.

در واقع اسمز معکوس یک فرآیند جداسازی است که در آن آب خام ورودی به دو بخش فاضلاب و آب تصفیه شده تبدیل می شود. فاضلاب با عنوان دور ریز یا پساب و جریان آب تغلیظ شده نیز شناخته می شود.

فیلتر ممبران دارای چندین لایه بسیار نازک است که لایه های دیگری با عنوان لایه توری و لایه محافظ و هدایت برای آب به وجود آمده اند. این لایه ها به دور لوله ای استوانه ای و توخالی پیچیده شده اند.

در این فیلتر قطعا آب از یک سمت فیلتر وارد می شود و وقتی که از لایه های غشایی ممبران عبور کند در نهایت از حفره ای که روی لوله مرکزی قرار دارد خارج می شود.


در فیلتر ممبران ورود آب از یک قسمت و خروجی آب از قسمت دیگر است. به همین دلیل است که جهت و نحوه قرارگیری فیلتر در محفظه ممبران بسیار بسیار مهم است، تا بتوان خروجی فاضلاب و خروجی آب تصفیه شده از فیلتر را تشخیص داد.


همان گونه که گفته شد در فیلتر ممبران آب به دو بخش تصفیه شده و پساب تقسیم می شود، آب تصفیه شده کاملا نرم است و شوری ندارد. 

آلاینده های خود را به طور کامل از دست داده و به سمت مخزن هدایت می شود، اما بخش دیگر آب غلیظ است که حاوی آلاینده بوده و سختی بالایی دارد.


بنا به دلایل فوق پیشنهاد می شود نصب و راه اندازی ممبران را به متخصص تصفیه آب بسپارید، عدم بی توجهی به نکات ریز و درشت حین نصب ممبران می تواند تاثیرات بسیاری بر عملکرد دستگاه داشته باشد.

چرا جهت نصب فیلتر ممبران در هوزینگ ممبران مهم است؟

چرا جهت نصب فیلتر ممبران در هوزینگ ممبران مهم است؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱