قدرت تصفیه آب به صورت کامل در فیلتری به نام ممبران است که ذرات موجود در آب را تا ۰/۰۰۱ میکرون از آب جداسازی می کند به عبارتی سطح مولکولی آب را تصفیه می کند ، اما عبور از چنین فیلتری به خودی خود وحتی با فشار معمول آب شهری امکان پذیر نبوده و نیازمند وسیله ای برای تامین این فشار است .

این وسیله نیز قطعه ای به نام پمپ دستگاه تصفیه آب است که با استفاده از برق می تواند فشار آب را تا حدی بالا ببرد که آب بتواند از فیلتر ممبران عبور کند .

پمپ ها شامل دو بخش هستند:

بخش اول تولید کننده ی نیروی محرک که با استفاده از جریان برق ایجاد حرکت دورانی کرده و بخش دوم کلگی پمپ که از یک سمت آب را به داخل کشیده واز سوی دیگر با فشار مناسب وتعیین شده خارج می سازد .

پمپ ها برای روش اسمز معکوس RO عمل می کنند که توسط یک آدابتور کوچک تغذیه می شود.

وظیفه این آدابتور تبدیل برق شهری ۲۲۰ ولت  به ۲۴ ولت است .

موتورهای دستگاه تصفیه آب معمولا دارای فشارهایی بین ۸۰psi الی ۱۳۵psi است .

اجزای تشکیل دهنده پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی :

۱- موتور

۲- کلگی   

۳-  آدابتور یا ترانس که از نوع کاهنده است

۴- دینام

انواع برندهای پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی :

۱- Booster pump

۲- پمپ کم فلو تایوان KEMFLO

۳- پمپ سافت واتر تایوان SOFT WATER

۴- کوجین KOJIN

نکته : بهترین نوع از پمپ ها بوستر پمپ است زیرا آب را با فشار تنظیم شده وارد سیستم می کند . ( این پمپ همواره شبکه مصرفی را زیر فشار ثابت و معینی نگه داشته و به محض شروع مصرف آب در شبکه شروع به کار می کند و آب مصرفی را تامین می کند )

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در عرضه انواع بوستر پمپ های دستگاه های تصفیه آب از شرکت های معتبر تایوان به همراه قطعات اصل و کارایی فوق العاده و کیفیت عالی در اختیار شما قرار می دهد که دارای برند های مختلف و قیمت مناسب می باشند.

برای سفارش و خرید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای ثبت سفارش و خرید اینترنتی اینجا را کلیک نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳ – ۰۲۱ همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ – ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰