ویژگی های دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

سه نوع دستگاه تصفیه آب خانگی، دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و دستگاه تصفیه آب صنعتی وجود دارد.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی در مکان های بزرگتر علاوه بر مصارف خانگی کاربرد دارد که در مدل های بین ۲۰۰ گالن تا ۶۰۰ گالن طراحی شده اند.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر به روش RO آب را تصفیه می کند و برای اماکنی که آب بیشتر از ۱۵۰۰ لیتر در شبانه روز مصرف می کنند مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر فضای کمی اشغال کرده ولی کارایی بسزایی دارد. توانایی تولید آب تصفیه شده در طول شبانه روز بالا بوده و حدود ۱۶۰۰ لیتر آب تصفیه می کند.

فیلترها و قطعات این دستگاه به زودی زود خراب نمی شوند و استهلاک آن پایین است. همچنین قیمت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی فوق به نسبت کارایی و مزایایی که دارد بسیار مناسب است و این ویژگی ها از مزایای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر می باشد.

از مزایای دیگر تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر جلوگیری از بیماری های پوستی و گوارشی، بیماری های کبدی، سنگ کلیه و صفرا و بالا رفتن فشار خون و همچنین حذف میکروب ها، ویروس ها، قارچ ها، کلر، زنگ لوله ها، سم آرسنیک، املاح مضر آب می توان نام برد.

 

روش کار دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

روش کار دستگاه فوق اینگونه است که آب با فشار به داخل فیلترهای پیش تصفیه وارد می شود . پس از انجام مراحل تصفیه اولیه آب وارد فیلترهای ممبران ۱۰۰ گالن می شود.

سپس آب به دو قسمت تقسیم می شود. بخشی از آب که شامل املاح و ناخالصی ها است به سمت پساب فاضلاب هدایت می شود. بخش دیگر هم به سمت مخزن و فیلتر پست کربن نهایی می رود و از شیر برداشت خارج می شود.

 

موارد مصرف تصفیه کننده آب نیمه صنعتی  سافت واتر

۱- مدارس

۲- هتل ها و رستوران ها

۲- ادارات  و کارگاه ها

۴- موسسات و بانک ها

۵- آزمایشگاه ها و بیمارستان ها

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی ccra)با تامین دستگاه تصفیه آب و قطعات ولوازم یدکی دستگاه  و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم، آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.