فیلتر کربن بلاک پال وین (Pal Win)
فیلتر کربن بلاک پال وین (Pal Win)
2022-11-01
فیلتر کارتریج مرحله اول تصفیه آب خانگی 5 میکرون پال وین
فیلتر کارتریج مرحله اول تصفیه آب خانگی 5 میکرون پال وین
2022-11-29
نمایش همه
وظیفه فیلتر یو وی در دستگاه تصفیه آب خانگی

وظیفه فیلتر یو وی در دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر یو وی (UV) در برخی از سیستم های تصفیه آب به عنوان فیلتر استریل کننده به کار برده می شود. استفاده از فیلتر یو وی در سیستم تصفیه آب یکی از قابل اعتمادترین و مقرون به صرفه ترین روش جهت استریل کردن آب می باشد.

فیلتر یو وی جزء فیلترهای ضروری در دستگاه های تصفیه آب به حساب نمی آید اما نصب آن در آخرین مرحله از سیستم های تصفیه فواید زیادی دارد.

زیرا فیلتر یو وی با تابش اشعه فرابنفش به آب ورودی سبب می شود تا تمامی میکروارگانیسم های بیماری زا مانند انگل، قارچ و باکتری های موجود در آب از بین بروند.

لامپ UV طول عمری معمولا یک ساله دارد و بعد از گذشت یک سال توان خود را از دست می دهد و قادر به تولید امواج با طول موج مناسب نمی باشد. حتی امکان شکستن لامپ و نشت آن به آب نیز وجود دارد. بنابراین برای جلوگیری از این مشکلات بهتر است هر سال یک بار فیلتر یو وی تعویض گردد.

آب در این سیستم وقتی وارد فیلتر اشعه فرا بنفش می شود با قرار گرفتن در معرض نور UV به طول 260 نانومتر تمام میکروارگانیسم های آن را حذف می کنند . لامپ UV در مرکز محفظه قرار داشته و آب در اطراف آن و دیواره ی آن قرار می گیرد .

برخی ها می گویند نور UV برای انسان مضر بوده و باعث بیماری می شود که در واقع همین طور است اما محفظه لامپ و خود فیلتر به گونه ای مقاوم ساخته شدند که امکان خروج هیچ میزان نوری از آن وجود ندارد .

نکته ای که در زمینه تعویض این فیلتر وجود دارد این است که به دلیل وجود جیوه در آن بهتر است که خود افراد این کار را انجام ندهند و تعویض آن را به کارشناسان فنی مربوطه بسپارند .

وظیفه فیلتر یو وی در دستگاه تصفیه آب خانگی

وظیفه فیلتر یو وی در دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱