نخستین استفاده از فیلتر ممبران پس از نصب در دستگاه تصفیه آب RO

نخستین استفاده از فیلتر ممبران پس از نصب در دستگاه تصفیه آب RO


فیلتر ممبران دارای غشایی بسیار حساس است و ورود هرگونه ناخالصی نظیر کلر و ذرات معلق می تواند سبب از کار افتادن زود هنگام غشاء آن شود. بنابراین برای استفاده اولین بار از این فیلتر ساز و کارهایی وجود دارد که بهتر است رعایت شوند.


قبل از اینکه فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب RO نصب شود و مورد استفاده قرار بگیرد باید شیر اصلی دستگاه تصفیه آب را باز کنید تا آب تنها به فیلترهای پیش تصفیه الیافی و کربن فعال گرانول و کربن بلاک وارد شود.

علت این کار این است که فیلترهای کربن اکتیو گرانول و کربن بلاک دارای خاک هایی می باشند که برای اولین بار از فیلترها خارج می شوند و به سمت فیلتر ممبران می روند. این آب عموما تا ۵-۱۰ لیتر اول سیاه رنگ است و ذراتی که درون آن می باشد برای غشاء ممبران مضر است.


به همین دلیل باید ابتدا اجازده دهید تا حدودا ۵-۱۰ لیتر آب از فیلترهای پیش تصفیه خارج شود تا آب خروجی شفاف و زلال شود.


سپس شیر ورودی آب به دستگاه تصفیه آب را در حالت بسته قرار دهید. درب هوزینگ ممبران را باز کنید.
غشاء ممبران را از روکش خارج کنید و سپس فیلتر را از سمتی که دارای دو اورینگ است وارد محفظه ممبران نمایید و سپس از قرارگیری صحیح فیلتر درون محفظه مطمئن شوید.


درب هوزینگ را ببندید و شلنگ تصفیه را به آن وصل کنید.
در این صورت نصب فیلتر ممبران تکمیل می شود و اکنون می توانید دستگاه تصفیه آب را روشن کنید تا شروع به کار کند. دقت داشته باشید باید ۵ گالن آب از دستگاه دور ریخته شود تا آب قابلیت شرب داشته باشد.

در واقع این کار باعث می شود تا نگه دارنده ای که از آن برای غشاء ممبران استفاده شده است، شسته شود.

نخستین استفاده از فیلتر ممبران پس از نصب در دستگاه تصفیه آب RO

نخستین استفاده از فیلتر ممبران پس از نصب در دستگاه تصفیه آب RO

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱