نمایندگی فروش انواع شیر برداشت دستگاه تصفیه آب
نمایندگی فروش انواع شیر برداشت دستگاه تصفیه آب
2022-09-04
پمپ در دستگاه های تصفیه آب چه کارایی دارد؟
پمپ در دستگاه های تصفیه آب چه کارایی دارد؟
2022-09-21
نمایش همه
مشخصات هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی

مشخصات هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی

هوزینگ در واقع نام محفظه ای است که فیلتر در آن قرار می گیرد واز مهمترین اجزاء سیستم دستگاه تصفیه به حساب می آید. بین تمامی هوزینگ ها هوزینگ یا محفظه ممبران از اهمیت ویژه ای برخوردار است چون فشار بسیار بالایی درون این محفظه وجود دارد.

مرحله چهارم تصفیه یا ممبران دارای یک ورودی می باشد که آب از مرحله قبلی وارد این مرحله می شود تا فرآیند فیلتر شدن انجام شود و دو خروجی دارد که یکی برای وارد شدن آب به مرحله بعدی و دیگری خروج آب به فاضلاب می باشد.

نکات ضروری در رابطه با هوزینگ ممبران

همانطور که گفته شد این مرحله از اهمیت خاصی برخوردار است و نصب آن حتما باید توسط متخصصین انجام شود. چرا که اگر حین قرار دادن فیلتر ممبران داخل محفظه ظرافت خاص انجام نشود و موجب ترک خوردن هوزینگ شود باعث نشتی آب می شود همچنین باعث می شود فیلتر به خوبی عمل نکند و سختی آب به دلیل وجود ترک بالا برود و فرایند فیلتراسیون مختل شود.

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه نمود این است: راحت بسته شدن درب هوزینگ، عدم نشتی آب و البته جنس پلاستیک و بدنه هوزینگ حتما باید مقاوم و از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

عمر مفید هوزینگ ممبران

عمر مفید تمامی فیلترها علی الخصوص فیلتر ممبران به سختی آب منطقه بستگی دارد. بدین منظور که هرچه سختی آب بالاتر باشد عمر مفید فیلتر کاهش پیدا می کند. بطور متوسط عمر مفید این فیلتر بین 12 تا 18 ماه می باشد.

ویژگی های ظاهری

از نظر ظاهری هوزینگ ممبران مات می باشد و با هوزینگ مرحله یک که شفاف است و داخل محفظه آن قابل رویت میباشد متفاوت است.

داخل این هوزینگ فیلتر ممبران قرار می گیرد و مهم ترین مرحله تصفیه آب را برعهده دارد.

بدنه آن از جنس پلاستیک مقاوم ساخته شده است تا در برابر فشار بالا دوام داشته باشد و به راحتی ترک نخورد. البته انواع مختلف هوزینگ ممبران با برندهای مختلف در بازار موجود است . لذا در هنگام خرید کیفیت و جنس آن را در اولویت کار خود قرار دهید.

مشخصات هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی

مشخصات هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱