مشخصات موتور پمپ تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب نیاز به پمپ دارد تا فشار لازم برای عبور آب از غشای ممبران را تهیه کند، این فشار باید 50 psi باشد تا آب بتواند از ممبران عبور کند.

در حالت عادی بدون پمپ این فشار وجود نداشته وامکان عبور وجود ندارد برای تصفیه آب خانگی از پمپ های 24 ولت استفاده می شود که پمپ فشار هستند نه مکش و کم مصرف هستند .

پمپ دو قسمت دارد یکی بدنه پمپ که یک موتور الکتریکی است و دومی قسمت کلگی پمپ است. اگر پمپ کار کند اما فشارسنج کمتر از 50 psi را نشان دهد که نشان دهنده کیفیت پایین آب خروجی است و باید کلگی پمپ عوض شود تا این مشکل رفع شود.

در قسمت کلگی پمپ سوپاپ مکنده و دهنده دورانی وجود دارد که آب را با فشار در ممبران پمپاژ می کند.

با اتصال هد به بدنه موتور, موتور به پمپ تبدیل می شود. صدای ناهنجار پمپ یا از بلبرینگ که دارنده سیم پیچ است یا کله موتور به بدنه محکم وصل نشده است.

دو سوئیچ فشار بالا و فشار پایین وظیفه قطع جریان برق را دارند و هنگامی که آب قطع می شود پمپ را خاموش می کند تا خراب نشود و از آسیب رساندن به قطعات دیگر جلوگیری کند.

برای تعویض کلگی پمپ اول باید پیچ های اتصال به بدنه را باز کنیم و پمپ را بیرون بیاوریم بعد اتصالات زانویی , لوله های متصل به پمپ و فیش اتصال برق را خارج می کنیم.

3 تا پیچ روی کلگی را باز می کنیم وآن را از موتور جدا می کنیم و بعد از آن کلگی جدید را نصب می کنیم.

بعد از جا افتادن کلگی باید سه تا پیچ بلند را محکم ببندیم به طوری که هنگام کار کردن پمپ صدای ناهنجار ایجاد نشود ، بعد از اتمام این مراحل پمپ را نصب می کنیم و پیچ ها را سفت می بندیم البته پیشنهاد می شود که از یک سرویس کار ماهر کمک بگیریم تا از اطمینان حاصل برخوردار شویم.

مشخصات موتور پمپ تصفیه آب خانگی

مشخصات موتور پمپ تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱