معرفی شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی c.c.k
معرفی شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی c.c.k
2022-12-29
مشخصات فیلتر ممبران 50 گالن و 75 گالن تصفیه آب
کاربرد فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
2023-08-19
نمایش همه
مشخصات فیلتر الیافی pp جامبو 10 اینچ c.c.k

مشخصات فیلتر الیافی pp جامبو 10 اینچ c.c.k

فیلتر الیافی جامبو یکی از فیلترهای پیش تصفیه کارتریجی می باشد که در مرحله اول دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی به کار می رود.

جنس فیلتر الیافی جامبو از الیاف فشرده پلی پروپیلن یا به اختصار pp می باشد. ارتفاع این فیلتر 10 اینچ است که معادل 25 سانتی متر می باشد و در هوزینگ های 10 اینچ جامبو دستگاه های نیمه صنعتی نصب می شود.

فیلتر نیمه صنعتی پلی پروپیلن جامبو توسط شرکت تایوانی c.c.k ساخته شده است.

این شرکت سابقه خوبی در زمینه تولید انواع فیلترهای دستگاه های تصفیه آب دارد و محبوبیت بالایی در سطح جهان دارد.

فیلترهای الیافی پلی پروپیلن جامبو شرکت c.c.k توانسته است گواهی های استانداردهای بین المللی FDA و  WQA را کسب کند. این استانداردها نشان دهنده کیفیت بالای مواد استفاده شده در ساخت این فیلتر و همچنین تایید آن از نظر بهداشتی بودن است.

وظیفه فیلتر الیافی pp در دستگاه های تصفیه آب حذف آلاینده های موجود در آب (شن ، گل و لای ، ماسه ، گچ و انواع جلبک ها) با دقت 5 میکرون می باشد.

فیلتر الیافی 10 اینچ جامبو ظرفیت تصفیه آب تا 2500 گالن را دارد.

زمان تعویض این فیلتر بستگی به موارد مختلفی از جمله کیفیت و سختی آب در آن منطقه و حجم آب مصرفی دارد. هروقت رنگ این فیلتر از سفید به قهوه ای تغییر رنگ داد زمان تعویض آن فرا رسیده است.

اما با این حال پیشنهاد می شود هر 3 ماه نسبت به تعویض این فیلتر اقدام کنید چرا که تعویض به موقع فیلترهای پیش تصفیه از جمله فیلتر الیافی پروپیلن pp جامبو تاثیر مستقیم در سالم ماندن دستگاه تصفیه آب به خصوص فیلتر ممبران را دارد و تاخیر در تعویض این فیلترها سبب آسیب دیدن دستگاه و اختلال در عملکرد آن می شود.

مشخصات فیلتر الیافی pp جامبو 10 اینچ c.c.k

مشخصات فیلتر الیافی pp جامبو 10 اینچ c.c.k

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱