مشخصات فیلتر ممبران 50 گالن و 75 گالن تصفیه آب
مشخصات فیلتر ممبران 50 گالن و 75 گالن تصفیه آب
2022-01-16
نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 300 گالن
نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 300 گالن
2022-01-23
نمایش همه
مزایای شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی

مزایای شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی

 در دستگاه تصفیه آب خانگی از قطعه ای به نام شیر برقی جهت جلو گیری از هدر رفتن آب استفاده می شود. وقتی پمپ خاموش می شود شیر برقی وظیفه دارد که آب ورودی به دستگاه را قطع کند و به عبارتی به عنوان قطع کننده مسیر مایعات و گاز ها محسوب می شود.

اگر شیر برقی نباشد آب زیادی هدر می رود چون پمپ خاموش است آب نمی تواند از غشای ممبران عبور کند و در این صورت آب از خروجی ممبران خارج شده و وارد فاضلاب می شود.

شیر برقی دستگاه تصفیه آب حتما باید بعد از فیلتر الیافی نصب شود, چون فیلتر الیافی ذرات معلق و درشت را حذف می کند وارد شیر برقی نمی شوند, اگر این ذرات وارد شیر برقی شوند نمی تواند جلوی عبور آب را بگیرد و باعث هدر رفتن آب می شود و عمر فیلتر ها نیز کم می شود.

چهار راهی قطعه ای پلاستیکی است که در آن از یک واشر برای قطع پساب استفاده می شود که اگر این واشر خراب و یا سوراخ باشد, باعث می شود آب تصفیه شده با آب ناخالص قاطی شود و هدر رود.

این قطعه معایبی نظیر هدر رفتن آب, احتمال خرابی و عمر کمتر, احتمال مخلوط شدن آب تصفیه شده با آب ناخالص و دقت پایین دارد , اما شیر برقی دقت بالایی دارد و از هدر رفتن آب جلوگیری می کند.

عمر طولانی دارد و مسیر آب تصفیه شده از آب ناخالص جداس و همین عامل باعث شده است که امروزه بیشتر از شیر برقی که دقت لازم در صرفه جویی آب را دارد استفاده شود و بهتر از چهار راهی به شمار می آید.

مزایای شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی

مزایای شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱