مشخصات و عملکرد فیلتر قلیایی یا آلکالاین دستگاه تصفیه آب خانگی
مشخصات و عملکرد فیلتر قلیایی یا آلکالاین دستگاه تصفیه آب خانگی
2022-10-09
فیلتر کربن اکتیو پال وین (Pal Win)
فیلتر کربن اکتیو پال وین (Pal Win)
2022-10-24
نمایش همه
مراحل چگونگی عیب یابی دستگاه تصفیه آب

مراحل چگونگی عیب یابی دستگاه تصفیه آب

نشانه های زیادی وجود دارد که نشان می دهد دستگاه های تصفیه آب نیاز به عیب یابی دارند. یکی از این مشکلات می تواند ایجاد بو و یا طعم نامطلوب باشد که این بو حالت های مختلفی دارد . به عنوان مثال بویی شبیه به پلاستیک می تواند یکی از بوهایی باشد که شنیده می شود.

اگر بعد از نصب و در روزهای ابتدایی نصب، بوی پلاستیک حس شد سعی کنید چند روزی را صبر کرده و از دستگاه زیاد استفاده نکنید و آب مخزن را چند بار خالی کنید. به احتمال زیاد این بو از بین می رود. اگر بعد از چند روز بو بیشتر شد ابتدا تمامی فیلترها را بررسی نمایید تا مشخص شود که بو از کدام قطعه نشات گرفته است .

اگر بعد از نصب فیلترهای جدید حس کردید که آب طعمی شبیه به پلاستیک دارد احتمالا مشکل از نصب فیلترهای جدید شماره 2 یا 3 است. دلیل ایجاد این بو می تواند نامرغوب بودن پلاستیک بکار رفته در فیلترها باشد.

ممکن است گاهی بوی پلاستیک ایجاد شده خود به خود به وجود بیاید که بایستی تمامی فیلترها باز شوند و مورد بازبینی قرار بگیرند تا علت اصلی آن مشخص گردد .

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است پیش بیاید این است که دستگاه تصفیه آب پس از نصب کار نکند و اگر در این حین مخزن آن هم خالی باشد بایستی در ابتدا بررسی کنید که آیا دستگاه دارای کلید خاموش و روشن هست یا نه.

اگر کلید داشت و خاموش بود آن را روشن کرده و اگر روشن بود و یا اصلا کلیدی نداشت به سراغ منبع برق رفته و پریز برق را باید با یک آداپتور دیگری امتحان کرد.

اگر آداپتور کار نکرد پس مشکل از آن است ، اما اگر منبع برق اصلی مشکلی نداشته باشد ممکن است به خاطر اشکال در سیم پیچی تصفیه آب باشد و حتما با یک متخصص در این زمینه تماس بگیرید.

مراحل چگونگی عیب یابی دستگاه تصفیه آب

مراحل چگونگی عیب یابی دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱