فیلتر کارتریج مرحله اول تصفیه آب خانگی 5 میکرون پال وین
فیلتر کارتریج مرحله اول تصفیه آب خانگی 5 میکرون پال وین
2022-11-29
نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای c.c.k
نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای c.c.k
2022-12-19
نمایش همه
مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب لونا واتر

مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب لونا واتر

مخزن ذخیره یکی از مهم ترین قسمت های دستگاه تصفیه آب می باشد و به دلیل این که آب تصفیه شده را درون خود نگه داری می کند اگر از مواد مرغوب و بهداشتی ساخته نشده باشد باعث می شود انواع باکتری ها , جلبک ها و میکروارگانیسم ها درون آن رشد کرده و تکثیر شوند که برای سلامتی بسیار مضر می باشند.

مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب لونا واترluna water از جمله بهترین و باکیفیت ترین مخزن های موجود در بازار می باشد.

شرکت لونا واتر در ساخت این مخزن ها از فایبرگلاس استفاده می کند و اندازه های مختلفی هم دارد. محصولات این شرکت دارای تاییدیه های NSF و  FDAمی باشند. همچنین شرکت لونا واتر یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده در سطح جهان است که تمام قطعات آن از کیفیت مناسبی برخوردار هستند.

مشخصات فنی مخزن ذخیره luna water

این مخازن دارای انواع مختلفی می باشد که معمولا از دو نوع 12 یا 16 لیتری آن استفاده می کنند و عمر مفید آن حدود 5 سال می باشد. همچنین این مخزن قادر است تا فشار 100 psi و دمای 60 درجه سانتی گراد را تحمل کند.

مشکل پر نشدن آب مخزن ذخیره

این مخزن حاوی مقداری هوای فشرده می باشد که مانند پمپ عمل می کند. اگر این فشار کم شود آبی که از شیر برداشت خارج می شود فشار کمی دارد و همچنین برعکس اگر فشار این مخزن زیاد باشد باعث جلوگیری از پر شدن آب مخزن می شود باید دقت داشت که فشار داخل مخزن متعادل باشد.

همچنین دلیل دیگری که باعث پر نشدن آب مخزن می شود می تواند گرفتگی فیلترها باشد برای جلوگیری از این مشکل نسبت به تعویض به موقع فیلترها اقدام کنید.

مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب لونا واتر

مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب لونا واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱