محدود کننده فاضلاب ۶۰۰ نیمه صنعتی مجهز به شیر تنظیم

مقایسه رزین های آنیونی ضعیف و قوی
مقایسه رزین های آنیونی ضعیف و قوی
2020-03-08
معرفی و مقایسه رزین طبیعی و مصنوعی
معرفی و مقایسه رزین طبیعی و مصنوعی
2020-03-10
نمایش همه
محدود کننده فاضلاب 600 نیمه صنعتی مجهز به شیر تنظیم

محدود کننده فاضلاب ۶۰۰ نیمه صنعتی مجهز به شیر تنظیم

یکی از مهم ترین قطعات دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس محدود کننده جریان یا محدود کننده فاضلاب است که بعد از فیلتر ممبران و بر سر راه خروجی فاضلاب از هوزینگ ممبران نصب می شود.

این قطعه در کارکرد دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس نقش بسیار مهمی را دارد و وظیفه دارد تا خروجی پساب خارج شده از فیلتر ممبران را محدود و کنترل کنند تا آب با فشار بالا از هوزینگ خارج نشود.

محدود کننده فاضلاب ۶۰۰ سی سی اجازه خروجی ۶۰۰ سی سی پساب را در هر دقیقه می دهد البته این محدود کننده جریان مجهز به پیچ تنظیم نیز است. پیچ تنظیم برای محدود کننده جریان (فلو فاضلاب) مزیتی بسیار قابل توجه به حساب می آید و می توان با استفاده از آن میزان خروجی فاضلاب را تنظیم و تغییر داد.

برای مثال اگر در منطقه ای سختی آب ورودی به دستگاه کمتر باشد می توان با تنظیم شیر میزان خروجی آب را کمتر کرد و در نهایت این کار سبب می شود تا آب کمتر هدر برود و راندمان تولید آب از فیلتر ممبران بالاتر برود. از فلو فاضلاب ۶۰۰ سی سی معمولا برای ممبران های ۱۰۰ گالن استفاده می کنند.

دقت داشته باشید که تنظیم شیر محدود کننده جریان فاضلاب حتما باید توسط متخصص و فردی که مهارت و تجربه کافی را در این زمینه دارد انجام شود. عواملی چون فشار پمپ، سختی آب، ظرفیت فیلتر ممبران و طول عمر ممبران در تعیین انتخاب محدود کننده جریان با ظرفیت مناسب نقش دارد.

اگر در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی از فیلتر ممبران با توان تصفیه بالا استفاده می شود این محدود کننده جریان با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف می تواند انتخابی مناسب باشد.

این قطعه به دلیل ساختار مناسب برای استفاده در انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی در صورت بررسی ظرفیت متناسب خروجی این محدود کننده، مناسب است.

محدود کننده فاضلاب 600 نیمه صنعتی مجهز به شیر تنظیم

محدود کننده فاضلاب ۶۰۰ نیمه صنعتی مجهز به شیر تنظیم

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. 

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱