لوله کاروگیت در صنعت تصفیه فاضلاب و انتقال پساب

لوله کاروگیت در صنعت تصفیه فاضلاب و انتقال پساب

انتقال فاضلاب های شهری در زیر زمین  توسط لوله های کاروگیت انجام می پذیرد. به علت طراحی حلقوی مناسب لوله های کاروگیت، از مقاومت بالایی در جهت اعمال بارهای وارد شده از زیر زمین برخوردار است. همچنین این لوله ها با حداقل شیب و کمترین وزن انتقال سیالات را عهده دار می باشند و هزینه راه اندازی آن نیز مناسب است.

لوله های کاروگیت از مواد پلی اتیلنی ساخته شده اند. در روند رو به رشد و پیشرفت صنایع استفاده از انواع پلاستیک ها مخصوصا از نوع پلی اتیلن بسیار رواج یافته است. به طور خاص پلی اتیلن و مزایای گسترده آن سبب شده تا در مدت زمان کوتاهی پیشرفت چشمگیری داشته باشد و در صنایع مختلف از جمله صنعت تصفیه آب و فاضلاب از مواد پلی اتیلنی بسیار بهره ببرند.

پلی اتیلن از جمله موادی بوده که طول عمر بالایی دارد و همچنین کمترین خوردگی و واکنش را در برابر مواد شیمیایی و گازهای سمی موجود در فاضلاب را از خود نشان می دهد. این لوله ها با کلیه اتصالات مربوطه بخش کثیری از انتقال فاضلاب در کشور را انجام می دهند و بسیار کاربردی می باشند.

به صورت کلی استحکام و طول عمر بالا و همچنین روش نصب آسان لوله های کاروگیت سبب شده تا این لوله ها جایگزین لوله های فلزی و چدنی و سایر لوله ها شوند. از لوله های کاروگیت علاوه بر انتقال فاضلاب شهری در انتقال گاز طبیعی در محیط های مختلف صنعتی نیز بهره می برند.

سایر موارد استفاده از لوله های کاروگیت

  • شبکه آبرسانی در شهرستان ها و روستاها

  • مورد استفاده در شبکه های انتقال فاضلاب و پساب خانه ها و صنایع

  • مورد استفاده در شبکه های گاز رسانی

  • بسیار کاربردی در آبیاری متحرک

  • مورد استفاده در کانال های تهویه

لوله کاروگیت در صنعت تصفیه فاضلاب و انتقال پساب

لوله کاروگیت در صنعت تصفیه فاضلاب و انتقال پساب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱