انواع ممبران vontron
نمایندگی فروش ممبران Vontron membrane
مهر ۱۰, ۱۳۹۷
خواص فیلتر مینرال
مهر ۱۰, ۱۳۹۷
نمایش همه
فیلتر فرابنفش UV
فیلتر فرابنفش UV

فیلتر ماورا بنفش

فیلتر UV اشعه ی ماوراء بنفش

فیلتر ماوراء بنفش یا همان UV یکی از مراحل دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که با عمل گند زدایی تامین کننده ی آب سالم و عاری از میکروب است این فیلتر تنها روش جایگزین و قابل قبول به جای استفاده از مواد شیمیایی مانند پرکلرین یا جوشاندن آب که خود امری خطرناک بوده است.

فیلتر UV از پرتوی فرابنفش ساخته شده است ، این پرتو طول موجی بین 250 تا 270 نانومتر (طول موج کمتر از پرتو X ولی بیشتر از نور مرئی) دارد.

هدف اصلی این فیلتر عقیم کردن انگل ها ، کلیفرم های ناشناخته و میکروب های هوشمند موجود در آب مثل فلج اطفال است که به سختی از بین می روند.

فوتون های اشعه ی فرابنفش در فیلتر UV با تغییر روی DNA میکروب ها و باکتری ها می تواند 99.99 درصد از میکرو ارگانیک های بیماری زا را غیر فعال کند و توان تکثیر شدن را از آن ها بگیرد.

این فیلتر که مکانیزمی مانند نور خورشید دارد دارای محفظه ی استوانه ای شکل است که لامپ UV در مرکز آن قرار دارد که آب آلوده از یک سمت وارد فیلتر می شود و آب ضدعفونی شده و میکروب زدا شده از سمت دیگر خارج می شود.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا تامین کننده انواع دستگاه های uv با ظرفیت های مختلف می باشد. این شرکت تامین کننده کلیه قطعات و لوازم یدکی دستگاه های فوق نیز می باشد.جهت مشاوره و خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تلفن : 63 – 65522923 – 021    همراه : 09364848920 – 09122972091