فیلتر pp دردستگاه تصفیه آب خانگی
فیلتر الیافی PP که از الیاف های پروپیلن ساخته شده و بصورت کارتریجی و رول تولید میشوند.مصارف این نوع فیلتر در جهت جذب املاح جامد محلول، موجود در آب است که باعث بروز انواع بیماری ها میشوند، تهیه و به کار میرود. فیلتر (pp) اولین مرحله در دستگاه تصفیه آب می باشد که با غربال کردن املاح از آب باعث تولید آبی با کیفیت پیش تصفیه شده و آب را جهت تصفیه در مراحل بعدی آماده سازی می نماید.
فیلتر (PP) باید تراکم الیافش بصورت میکرونی از مرکز به سمت بیرون تابیده شود. این محصول نباید بصورتی تولید شود که میزان تراکم آن برای جذب املاح جامد در آب کارایی نداشته زیرا ضریب تراکم بسیار در این امر نقش بسزایی را ایفا میکند. زیرا هرچه میزان تراکم پایین باشد فیلتر فوق زیر فشار کاری دستگاه از هم متراکم شده و یا دچار از هم گسستگی خواهد شد و یا اگر میزان تراکم بالا باشد میزان عبور آب با انباشت املاح از فیلتر کاسته و دبی خروجی آن کم خواهد شد که در دراز مدت حتی آب دیگر عبور نخواهد کرد و مکانیزم عملکرد دستگاه با اختلال مواجه خواهد شد.
فیلتر (PP) قابلیت جذب املاح از ۱ میکرون تا ۵۰ میکرون را دارد .
این محصول درسایز های مختلف اعم از ۱۰، ۲۰، ۳۰ و ۴۰ اینچ برای مصارف مختلف اعم از دستگاه تصفیه آب خانگی، دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و دستگاه تصفیه آب صنعتی تولید و عرضه می گردند.این فیلترها با سایز ۱۰ اینچی مناسب برای مصارف خانگی و ۲۰ اینچی به بالا مختص به دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی می باشند.
فیلتر های الیافب با کیفیت های مختلف و ساخت کشور های مختلف بازار یافت میشود که جنس الیاف بکار رفته این فیلترهااز نوع پروپیلن است که قابلیت جذب بالا را دارد.
شرکت کاسپین ارتباط عرشیا تولید کننده و توزیع کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی بهمراه کلیه قطعات و لوازم یدکی و انواع فیالتر های دستگاه های تصفیه آب در ایران است. این شرکت توانسته با ارائه محصولات با کیفیت و درجه ۱ سهم بسزایی در بازار های داخلی داشته و این امر با ارائه تاییدیه کمپانی ccra امنیت و آسایش را طی خریدی مطمئن برای شما هموطنان و صنعتگران را بهمراه داشته باشد.
جهت خریداری این محصول به سایت و فروشگاهی آنلاین ما مراجعه نمایید ویا با کارشناسان ما جهت دریافت مشاوره رایگان و ارائه توضیحات کامل و جامع در خصوص محصولات کمپانی ccra از سوی کارشناس مربوطه در ارتباط باشید.
هدف ما جلب رضایت شماست.
شرکت کاسپین ارتباط عرشیا ( کمپانی ccra )
تلفن : ۶۵۵۲۲۹۲۳ و ۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱ همراه : ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱