فیلتر کربن فعال گرانول خانگی سول آکوا

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی سول آکوا محصولی از کشور تایوان است و جزء یکی از با کیفیت ترین فیلترهای کربنی خانگی شناخته شده است.

در ساخت این فیلتر کلیه نکات و موارد ایمنی و بهداشتی به طور کامل رعایت شده اند و به همین دلیل موفق به اخذ گواهینامه بین المللی از سازمان جهانی WQA شده است.

این فیلتر با قطر اسلیم و با ارتفاع ۱۰ اینچ طراحی شده است و ساختار استاندارد آن باعث شده تا بتوان از آن در هوزینگ های استاندارد مات خانگی استفاده کرد.

بنابراین می توان از این فیلتر در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی در مرحله دوم از دستگاه استفاده کرد.

این فیلتر تشکیل شده از دانه های کربن فعال است و این کربن ها از مواد اولیه گیاهی ساخته شده اند و با قدرت جاذب بسیار بالا طیف گسترده ای از مواد شیمیایی به خصوص کلر را حذف می کنند.

فیلتر کربن فعال گرانول همچنین در حذف طعم، بو و مزه و رنگ نامطبوع آب نقش بسیار تاثیر گذاری دارد.

دقت داشته باشید نصب فیلتر کربن فعال گرانول با سایر فیلترهای کارتریجی تفاوت دارد، زیرا جداره این فیلتر به گونه ای طراحی شده است که آب تنها امکان ورود از بخش پایین فیلتر را دارد و اگر فیلتر بر عکس در هوزینگ نصب شود، فرآیند تصفیه آب با اختلال مواجه خواهد شد.

پس از نصب فیلتر کربن فعال گرانول خانگی سول آکوا ۱۰ اینچ  می توان تا حداکثر نه ماه از آن استفاده کرد.

البته طول عمر فیلتر کربن فعال گرانول تحت عوامل بسیاری متغیر می باشد اما به صورت کلی و در اغلب موارد بهتر است این فیلتر هر نه ماه یک بار تعویض شود.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی سول آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱