فیلتر کربن اکتیو پال وین (Pal Win)
فیلتر کربن اکتیو پال وین (Pal Win)
2022-10-24
وظیفه فیلتر یو وی در دستگاه تصفیه آب خانگی
وظیفه فیلتر یو وی در دستگاه تصفیه آب خانگی
2022-11-14
نمایش همه
فیلتر کربن بلاک پال وین (Pal Win)

فیلتر کربن بلاک پال وین (Pal Win)

فیلتر کربن بلاک پال وین در قسمت پیش تصفیه و مرحله سوم دستگاه تصفیه آب قرار دارد که به آن کارتریج کربن فشرده نیز می گویند.

این فیلتر جامداتی مانند آلاینده ها ، مواد شیمیایی ، بنزن ،کلر و غیره را تا قطر 5 میکرون حذف کرده و حتی میزان قابل توجهی از سختی آب را کاهش می دهد.

همچنین از کربن قالبی پر شده است که این کربن ها از پوسته نارگیل تهیه شده اند اما فیلترهای دیگری هم هستند که از زغال سنگ و چوب تهیه می شوند اما کیفیت پوسته نارگیل مرغوب تر است.

فیلتر کربن بلاک پال وین دارای تاییدیه FDA از سازمان بین المللی غذا است و ساخت کشور تایوان می باشد.

فیلتر کربن بلاک در واقع تکمیل کننده فرآیند مراحل اول و دوم است و ذراتی که در مراحل قبل حذف نشدند توسط این فیلتر حذف شده زیرا دقت بالاتری نسبت به دو فیلتر اول دارد . به طور معمول در دستگاه های تصفیه آب خانگی از فیلتر 10 اینچی اسلیم استفاده می شود .

فیلتر کربن بلاک پال وین (Pal Win) باید هر 9 ماه تعویض شود که اگر به موقع تعویض نشود علاوه بر اینکه خاصیت جذب خود را از دست می دهد محل مناسبی برای رشد باکتری ها، ویروس ها و غیره می شود.

این سوال پیش می آید که چرا از کربن در فیلتر تصفیه آب استفاده می شود ؟

 به دلیل این که کربن سطح تماس بیشتری با سیالات دارد و دارای قدرت بسیار بالایی در جذب ذرات و مواد می باشد اما این قدرت جذب به سرعت تماس سیال با کربن بستگی دارد و هرچه درصد کربن بیشتر و سرعت سیال کمتر باشد ذرات بهتر جذب می شوند . اگر بخواهیم از فیلتر تقلبی با قیمت پایین تر استفاده کنیم علاوه بر اینکه روند تصفیه را کند می کنیم بلکه باعث آسیب به فیلتر اصلی دستگاه یعنی فیلتر ممبران می شویم و در این صورت آب آلوده از دستگاه خارج می شود .

فیلتر کربن بلاک پال وین (Pal Win)

فیلتر کربن بلاک پال وین (Pal Win)

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱