شرکتC.C.K، یک شرکت تایوانی و شناخته‌شده بین‌المللی در تولید فیلترهای دستگاه تصفیه آب است. بیشتر فعالیت این شرکت تولید انواع فیلترهای تصفیه آب از مقیاس خانگی تا مقیاس صنعتی می باشد. محصولات شرکت C.C.K توانسته‌اند اعتماد مصرف‌کنندگان را در اقصی نقاط جهان جلب کنند و با استقبال گسترده مردم سراسر جهان روبرو بوده است.

فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب برند C.C.K کربن یک تکه استوانه ای شکل ساخته شده که دور تا دور آن با نوار توری شکل پوشانده می شود و به ‌عنوان فیلتر مرحله سوم دستگاه تصفیه آب خانگی و تکمیل کننده عملیات تصفیه فیلتر کربن اکتیو می باشد.

 به این فیلتر (CTO (Color, Taste, Odor می گویند چون باعث حذف کربن آلی، ترکیبات آلی محلول، طعم، بو و مزه نامطبوع باقی‌مانده در آب و بطور کلی ذرات معلق بزرگتر از ۵ میکرون می شود وهمچنین باعث شفافیت آب می شود. این فیلتر توانایی تصفیه چیزی در حدود ۱۰ مترمکعب آب را دارد.

فیلتر کارتریج کربن بلاک از زغال پوسته نارگیل ساخته ‌شده است  که کاملاً گیاهی بوده و از مواد شیمیایی ساخته نشده است. این امر برای سلامتی انسان مضر نیست و همچنین کیفیت تصفیه آب بالا می برد.

فیلتر کربن بلاک (CTO) مرحله سوم C.C.K  به‌گونه‌ای طراحی شده که آب در تماس بیشتری با حفره های روی سطح کربن می باشد که سبب افزایش کیفیت تصفیه آب در مقایسه با سایر فیلترهای کربن بلاک می‌شود.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰