مراحل چگونگی عیب یابی دستگاه تصفیه آب
مراحل چگونگی عیب یابی دستگاه تصفیه آب
2022-10-18
فیلتر کربن بلاک پال وین (Pal Win)
فیلتر کربن بلاک پال وین (Pal Win)
2022-11-01
نمایش همه
فیلتر کربن اکتیو پال وین (Pal Win)

فیلتر کربن اکتیو پال وین (Pal Win)

از کربن فعال در تصفیه آب خانگی و صنعتی بیشترین استفاده را می شود. کربن اکتیو(Activated carbon)  از مواد کربنی مثل پوست نارگیل و پایه کربنی دانه های بامبو بدست آمده و به دو شکل پودری و گرانولی وجود دارد که دارای منافذ کوچک و کم حجم بوده و قدرت جذب بسیار بالایی دارد.

مهمترین وظیفه کربن اکتیو در صنایع تصفیه آب حذف ترکیبات آلی، از بین بردن رنگ، بو و مزه نامطبوع از آب می باشد. کربن داخل فیلتر کربن اکتیو پال وین از نوع پودری است و قدرت جذب بالایی دارد.

عمده ترین کاربردهای کربن اکتیو در صنایع مختلف شامل موارد زیر می باشد:

تصفیه پساب پتروشیمی و پالایشگاه های نفت

تصفیه آب (شرب، آب های صنعتی) از لحاظ رنگ، بو و طعم

حذف ترکیبات حاوی کلر

دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی

حذف رنگ و مواد آلی از آب و فاضلاب

پیش تصفیه سیستم اسمز معکوس

همانطور که گفته شد فیلتر کربن اکتیو به عنوان یک فیلتر پیش تصفیه در دومین مرحله دستگاه تصفیه آب خانگی نصب می گردد. فیلتر کربن اکتیو پال وین به صورت کارتریجی بوده و در داخل هوزینگ یا محفظه فیلتر قرار می گیرد.

 آب از طریق شلنگ وارد این هوزینگ شده و از فیلتر کربن اکتیو عبور کرده و بعد از پاکسازی از طریق شلنگ وارد هوزینگ مرحله بعدی می گردد.

عمر مفید فیلتر کربن اکتیو پال وین 9 ماه می باشد یعنی هر 9 ماه یکبار باید با فیلتر جدید جایگزین شود که این کار باید توسط سرویس کاران با تجربه انجام شود. در غیر این صورت آب سیاه ناشی از عدم کربن گیری فیلتر مرحله دوم وارد دستگاه و در نتیجه وارد مخزن ذخیره خواهد شد.

ابعاد فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه های تصفیه آب خانگی ده اینچ می باشد و برای دستگاه های نیمه صنعتی و صنعتی ابعاد بیست تا چهل اینچ دارد.

فیلتر کربن اکتیو پال وین (Pal Win)

فیلتر کربن اکتیو پال وین (Pal Win)

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱