فیلتر پست کربن خانگی هیوندا واکورتک مدل TRC


فیلتر پست کربن خانگی هیوندا واکورتک مدلTRC فیلتری است که می توان از آن در مرحله پنجم دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس استفاده کرد، این فیلتر از سری فیلترهای کربنی است که بر پایه مواد اولیه گیاهی و زغال پوسته نارگیل تهیه شده است.

استفاده از آن هیچ گونه عوارض و ضرری برای سلامتی مصرف کننده به وجود نمی آورد.

کربن به کار برده شده در این فیلتر با خاصیت جذب بسیار قوی می تواند بسیاری از مواد شیمیایی موجود در آب را به همراه انواعی از فلزات سنگین حذف کند.


فیلتر پست کربن بیشترین نقش را در بهبود طعم و مزه نامطبوع آب دارد. زیرا آب ورودی به این فیلتر از مخزن خارج می شود و به دلیل اینکه ممکن است ساعت های طولانی در مخزن ذخیره مانده باشد و طعم و مزه نامطبوعی به خود گرفته باشد.

مجددا توسط فیلتر پست کربن تصفیه می شود و طعم و مزه بسیار بهتری پیدا می کند.


فیلتر پست کربن خانگی هیوندا واکورتک مدل TRC فیلتر انحصاری یک دستگاه تصفیه آب مخصوص نمی باشد و به دلیل ساختار استاندارد و به روز می توان از آن در تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد و از مزایای بی نظیر آن بهره مند شد.


این فیلتر محصولی از کشور کره است و به دلیل رعایت نکات بهداشتی و ایمنی در ساخت موفق به اخذ تاییدیه از استانداردهای جهانی FDA، NSF و CE شده است.


از فیلتر پست کربن می توان تا حداکثر یک سال در دستگاه استفاده کرد، پس از آن به دلیل اشباع شدن دانه های کربن فعال پودری بهتر است تعویض شود تا راندمان سیستم به هم نخورد.

فیلتر پست کربن خانگی هیوندا واکورتک مدل TRC

فیلتر پست کربن خانگی هیوندا واکورتک مدل TRC

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱