فیلتر مینرال خانگی جوی واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس آب با دقت بسیار بالایی تصفیه می شود و غشاء فیلتر ممبران کلیه ی املاح محلول در آب را جدا می کند به همین دلیل سختی آب بسیار کاهش پیدا می کند.

افرادی که عادت به نوشیدن آب نرم ندارند ممکن است احساس کنند آب تصفیه شده کمی تلخ است. برای رفع مشکل این افراد از فیلتری به نام مینرال طراحی شده است.


فیلتر مینرال خانگی جوی واتر محصولی از کشور تایوان است، این فیلتر به دلیل کیفیت بسیار بالا در ساخت و رعایت نکات بهداشتی و ایمنی موفق به دریافت تاییدیه از استانداردهای جهانی WQA و NSF شده است بنابراین مصرف کننده میتواند با اطمینان خاطر از این فیلتر در دستگاه استفاده کند.


این فیلتر حاوی سنگ های طبیعی است که یون های معدنی کلسیم، منیزیم و پتاسیم را به آب اضافه می کند با اضافه شدن این املاح سختی آب کمی بالاتر می رود و مزه ی نسبتا تلخ آب از بین می رود. در واقع این فیلتر منجر به بهبود طعم و مزه آب می شود.


هر دو سر این فیلتر از اتصالات فیتینگی سر خود استفاده شده است بنابراین میتوانید به آسانی فیلتر را در مسیر جریان آب قرار دهید. محل نصب این فیلتر عموما در مرحله ششم و یا آخرین فیلتر دستگاه است.


طول عمر فیلتر مینرال محدود بوده و بهتر است پس از یک سال مصرف تعویض شود تا آب خروجی همانند اول کیفیت بالایی داشته باشد.

فیلتر مینرال خانگی جوی واتر

فیلتر مینرال خانگی جوی واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱