نمایندگی فروش کربن اکتیو جاکوبی
نمایندگی فروش کربن اکتیو جاکوبی
مهر ۲۳, ۱۳۹۷
شرکت کاسپین ارتباط عرشیا نمایندگی فروش فیلتر کربن اکتیو
فروش فیلتر پست کربن
مهر ۲۳, ۱۳۹۷
نمایش همه
شرکت کاسپین ارتباط عرشیا نمایندگی و فروش ممبران فیلم تک
شرکت کاسپین ارتباط عرشیا نمایندگی و فروش ممبران فیلم تک

ممبران filmtec

فیلتر ممبران Filmtec ساخت آمریکا

پس از اختراع اولین غشاء Filmtec در سال ۱۹۷۸ ، این شرکت اولین مرکز تولیدی خود را در ادینا در سال ۱۹۸۱ افتتاح کرد . این شرکت کار خود را در پارک صنعتی ادینا شامل امکانات تولید اضافی و دفاتر تجاری ، گسترش داد . در سال ۱۹۸۵ کمپانی DOW شرکت Filmtec ، راه حل های تولید نوآورانه آب را بدست آورد . در سال ۲۰۰۸ ، کمپانی DOW یک ستاد جدید جهانی برای فرایند تولید آب ایجاد کرد و آن را گسترش داد و برای ایجاد شیوه های پایداری در ترازی با ۲۰۲۵ با اهداف بلند مدت تلاش کرد .

این کمپانی بیشترین قدرت خود را در رابط با استفاده از علوم و فناوری های نوین به کار می گیرد تا برای پیشرفت انسان نقش بسزایی داشته باشد . نوآوری هایی از جمله : استخراج مواد ، پلیمر ، شیمیایی ، علوم زیستی برای کمک به بسیاری از مشکلات چالش برانگیز جهان مثل : نیاز به مواد غذایی تازه ، دارو های موثرتر ، ایجاد آب امن تر و قابل دسترس با طعم بهتر ، بهره وری انرژی ، زیر ساخت های بادوام و افزایش بهره وری کشاورزی ، یکپارچه سازی طیف گسترده ای از محصولات مبتنی بر تکنولوژی .

فیلتر ممبران ، ساخت کشور آمریکا ، محصول شرکت Filmtec دارای قیمت بالا ،کیفیت بالا ، بسیار مرغوب و دارای استاندارد های سطح اول دنیاست . نمونه های آن در کشور های هند ، عربستان ، تایوان ، ایران به فروش می رسد . پمپ دستگاه هرچه فشار (حداکثر فشار ۱۲۵)  بالاتری را اعمال کند ، میزان تولید این فیلتر بالا می رود . میزان خالص سازی و دفع نمک های محلول در آب ۹۸ درصد است . نام دیگر فیلتر ممبراین Filmtec ، فیلتر ممبران ۵۰ گالن است . توانایی تصفیه ۱۸۵ لیتر در روز دارد .

دستگاه تصفیه آب خانگی ۶ مرحله دارد که مرحله ۴ آن فیلتر ممبراین است . بیشترین فشار دستگاه آب روی فیلتر ممبراین است . اجزای تشکیل دهنده آن یکسری لایه های کرم و سفید رنگ که به صورت فشرده در کنار هم با یک پوسته آبی قرار گرفته است . دارای چندین لایه غشاء بسیار نازک است که دقت آن ۰۰۰۱/۰ میلی متر (میکرون) است .

عمر فیلتر های ممبران به سختی آب و منطقه نصب دستگاه تصفیه کننده آب ، بستگی دارد . فیلتر ممبران میکروب ، ویروس ، انگل ، آرسنیک ، نیترات ، نیتریت ، فلزات سنگین که باعث رسوب در لوله ها یا کتری آب می شود را حذف می کند . به طور کلی تمام ناخالصی های آب را می گیرد و  سختی آب TDS را کاهش می دهد .

منبع: www.dow.com  

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در فروش و تامین انواع ممبران های صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی با برند های روز دنیا آمادگی خویش را در تامین انواع مواد اولیه و طراحی و تولید اعلان می دارد. برای هرگونه مشاوره و خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

تلفن : ۶۳ – ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۰۲۱            همراه : ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ – ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰