پس از اختراع اولین غشاء Filmtec در سال ۱۹۷۸ ، این شرکت اولین مرکز تولیدی خود را در ادینا در سال ۱۹۸۱ افتتاح کرد . این شرکت کار خود را در پارک صنعتی ادینا شامل امکانات تولید اضافی و دفاتر تجاری ، گسترش داد . در سال ۱۹۸۵ کمپانی DOW شرکت Filmtec ، راه حل های تولید نوآورانه آب را بدست آورد . در سال ۲۰۰۸ ، کمپانی DOW یک ستاد جدید جهانی برای فرایند تولید آب ایجاد کرد و آن را گسترش داد و برای ایجاد شیوه های پایداری در ترازی با ۲۰۲۵ با اهداف بلند مدت تلاش کرد .

این کمپانی بیشترین قدرت خود را در رابط با استفاده از علوم و فناوری های نوین به کار می گیرد تا برای پیشرفت انسان نقش بسزایی داشته باشد . نوآوری هایی از جمله : استخراج مواد ، پلیمر ، شیمیایی ، علوم زیستی برای کمک به بسیاری از مشکلات چالش برانگیز جهان مثل : نیاز به مواد غذایی تازه ، دارو های موثرتر ، ایجاد آب امن تر و قابل دسترس با طعم بهتر ، بهره وری انرژی ، زیر ساخت های بادوام و افزایش بهره وری کشاورزی ، یکپارچه سازی طیف گسترده ای از محصولات مبتنی بر تکنولوژی .

فیلتر ممبران ، ساخت کشور آمریکا ، محصول شرکت Filmtec دارای قیمت بالا ،کیفیت بالا ، بسیار مرغوب و دارای استاندارد های سطح اول دنیاست . نمونه های آن در کشور های هند ، عربستان ، تایوان ، ایران به فروش می رسد . پمپ دستگاه هرچه فشار (حداکثر فشار ۱۲۵)  بالاتری را اعمال کند ، میزان تولید این فیلتر بالا می رود . میزان خالص سازی و دفع نمک های محلول در آب ۹۸ درصد است . نام دیگر فیلتر ممبراین Filmtec ، فیلتر ممبران ۵۰ گالن است . توانایی تصفیه ۱۸۵ لیتر در روز دارد .

دستگاه تصفیه آب خانگی ۶ مرحله دارد که مرحله ۴ آن فیلتر ممبراین است . بیشترین فشار دستگاه آب روی فیلتر ممبراین است . اجزای تشکیل دهنده آن یکسری لایه های کرم و سفید رنگ که به صورت فشرده در کنار هم با یک پوسته آبی قرار گرفته است . دارای چندین لایه غشاء بسیار نازک است که دقت آن ۰۰۰۱/۰ میلی متر (میکرون) است .

عمر فیلتر های ممبران به سختی آب و منطقه نصب دستگاه تصفیه کننده آب ، بستگی دارد . فیلتر ممبران میکروب ، ویروس ، انگل ، آرسنیک ، نیترات ، نیتریت ، فلزات سنگین که باعث رسوب در لوله ها یا کتری آب می شود را حذف می کند . به طور کلی تمام ناخالصی های آب را می گیرد و  سختی آب TDS را کاهش می دهد .

منبع: www.dow.com  

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در فروش و تامین انواع ممبران های صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی با برند های روز دنیا آمادگی خویش را در تامین انواع مواد اولیه و طراحی و تولید اعلان می دارد. برای هرگونه مشاوره و خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

تلفن : ۶۳ – ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۰۲۱            همراه : ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ – ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰