ممبراین دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب

فیلتر ممبران، یک غشاء نیمه تراوا محسوب میشود که در دستگاه های تصفیه آب خانگی،نیمه صنعتی و صنعتی جهت نمک زدایی و شیرین زدایی آب به کمک روش اسمز معکوس استفاده میشود.

فیلتر ممبران مرحله چهارم در دستگاه تصفیه آب است که از بارزترین ویژگی های این فیلتر جلوگیری از ورود املاح و ناخالصی هایی مانند مواد آلی و معدنی اشاره کرد.

این نوع فیلترها، از یک سری لایه های فوق نازک به شکل موازی تشکیل میشود که در مرکز این لایه ها یک لایه توخالی قرار دارد که آب پس از عبور به دور این لایه ها تصفیه گشته و سپس وارد مسیر خروجی آب تصفیه شده ممبراین شده و املاح و باقی ناخالصی ها از سمت دیگر این فیلتر خارج میشوند .

انواع فیلتر های ممبران شامل مواردی چون:

– میکروفیلتراسیون

– اولترافیلتراسیون

– نانوفیلتراسیون

می باشند که زمان تعویض فیلتر های ممبران به موارد زیر بستگی دارد:

– مقدار املاح جامد محلول در آب که اختصارا TDS نامیده میشود.

– نوع و کیفیت فیلتر های پیش تصفیه

– نوع و جنس آب خام و میزان آلودگی آب

-میزان سختی کل آب خام

فیلتر ممبران پس از یک مدت به دلیل جرم گیری و تجمع ناخالصی های آب در آن، نیاز به تعویض دارد و باید با یک فیلتر نو تعویض گردد.

در صورت عدم تعویض فیلتر ممبران در مدت زمان معین، حجم آلودگی ها در غشاء ممبراین بسیار بالا رفته و به جای عمل تصفیه متاسغانه احتمال بیماری در افراد را بالا می برد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه خدمات پیشرفته و در اسرع وقت، در زمینه فروش انواع فیلترها و دستگاه های تصفیه آب خانگی،نیمه صنعتی و صنعتی به منظور فراهم سازی داشتن آبی سالم و دور از هرگونه آلودگی، در خدمت شما مشتریان محترم خواهد بود.

اعتماد شما اعتبار ماست

با ما در تماس باشید

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱ و ۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱              همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱