فیلتر ممبران خانگی فلاکستک مدل TW-PA-1812-75 GPD
فلاکستک یکی از کمپانی های به نام و پرآوازه در صنعت تصفیه آب است و با تولید فیلترهای تصفیه پر قدرت و با کیفیت، می تواند این اطمینان خاطر را برای مصرف کننده به وجود بیاورد که آب عبوری از فیلتر مراحل فیلتراسیون را با دقت بالا پشت سر گذاشته و تصفیه شده است.

فیلتر ممبران خانگی فلاکستک مدل TW-PA-1812-75 GPD که به آن غشاء نیمه تراوا نیز می گویند دارای چندین لایه غشاء بسیار نازک از جنس سلولز با دقت ۰٫۰۰۰۱ میکرون است. این فیلتر مهم ترین فیلتر تصفیه در دستگاه های تصفیه آب خانگی RO است و با توجه به اهمیت پر رنگ آن در دستگاه، انتخاب نوع با کیفیت ممبران می تواند در کیفیت آب خروجی بیشترین تاثیر را داشته باشد.

یکی از ویژگی های ممتاز این فیلتر نسبت به ممبران های خانگی این است که می تواند در طول روز ۲۷۷ لیتر (۷۵ گالن) آب تصفیه شده را تولید کند، به همین دلیل حتی در برخی موارد از این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده می کنند.


این فیلتر علاوه بر غشاهای اصلی دارای غشایی است که جهت حفاظت و کنترل جریان آب به کار برده می شود و از بارزترین ویژگی های این فیلتر مقاومت بالای غشاء در برابر آب سخت و حاوی رسوبات فراوان می باشد.

منافذ ایجاد شده بر فیلتر ممبران خانگی فلاکستک مدل TW-PA-1812-75 GPD به قدری ریز می باشند که تنها اجازه عبور مولکول های آب را می دهد.

در واقع اغلب یون های محلول آب، املاح و رسوبات سخت، انواع میکروب ها و ویروس ها و مواد مضری مانند آرسنیک، نیترات و نیتریت پشت این فیلتر به دام افتاده و اجازه عبور پیدا نمی کنند.

فیلتر ممبران خانگی فلاکستک مدل TW-PA-1812-75 GPD تحت لیسانس کشور آمریکا قرار دارد و دارای ثبت جهانی از سازمان های معتبر FDA، NSF و WQA است.

فیلتر ممبران خانگی فلاکستک مدل TW-PA-1812-75 GPD

فیلتر ممبران خانگی فلاکستک مدل TW-PA-1812-75 GPD

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱