فیلتر شنی با پوششی از جنس فایبرگلاس

فیلتر شنی در صنعت عظیم تصفیه آب جایگاه ویژه و مهمی دارد. از فیلتر شنی در تصفیه آب جهت حذف ذرات معلق موجود در آب ورودی استفاده می کنند. آب ورودی به این فیلتر با گذر از ذرات سیلیس تصفیه می شود و سپس آب خارج شده کدورت خود را به میزان قابل توجهی از دست داده و شفاف می شود.

با توجه به مشکلات عمده در بروز پوسیدگی انواع فیلتر شنی و با توجه به این نکته که مخازن فیلتر شنی از جنس فلز دچار زنگ زدگی می شوند کارخانه های مختلف اقدام به ساخت فیلتر شنی از جنس فایبرگلاس کردند. فیلتر شنی از جنس فایبرگلاس مزایای بسیاری نسبت به انواع فیلتر شنی های مورد استفاده دارند.

مراحل ساخت فیلتر شنی با پوشش فایبرگلاس

پس از این که بدنه فیلتر را رول کردند، درزها و فلنچ های تخلیه را به همراه بوشن ورودی جوشکاری می کنند. البته آماده کردن صفحات نازل نیز در همین مرحله انجام می پذیرد. پس از آن بدنه مخزن را سندبلاست کرده و سپس عدسی های پایین و همچنین بدنه مخزن با پوشش لایه به لایه فایبرگلاس پوشش می دهند.

دقت داشته باشید که طریقه ارتباط صفحات نازل به عدسی ها به واسطه پیچ و مهره است. مواد فایبرگلاس از رزین الیاف و ژلکت تشکیل شده اند. تمامی موادی که در ساخت فیلتر شنی فایبرگلاس استفاده می شود دارای گرید غذایی و آشامیدنی می باشند و به هیچ عنوان هیچ گونه زیان و عوارضی را برای مصرف کنندگان به همراه نخواهد داشت.

کاربردهای مختلف فیلتر شنی با پوشش فایبرگلاس

  • صنایع نساجی صنعت پتروشیمی نفت و گاز
  • تصفیه خانه های صنعتی و بهداشتی
  • مورد استفاده در استخرهای شنا
  • بسیار کاربردی در ایستگاه های شیرین سازی و تصفیه آب

فیلتر شنی با پوششی از جنس فایبرگلاس

فیلتر شنی با پوششی از جنس فایبرگلاس

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱