کربن اکتیو جاکوبی

فیلترهای کربن فعال دانه ای و پودری

کربن، عنصری است که همیشه به عنوان یک جذب کننده بسیار پرقدرت ذرات از آبها و مایعات مختلف مورد توجه قرار گرفته است، کربن به دلیل کارایی بسیارخوبی که از خود ارائه داده است، توانسته در بسیاری از صنایع که به نوعی با آب سروکار دارند، ورود کند و مورد استفاده قرار بگیرد.

اساس مواد بکار رفته در فیلترهای کربنی، می تواند پوست میوه ها مانند پوست نارگیل، زغال سنگ، چوب باشد. اما متداولترین کربن، مربوط به کربنی است که با پوسته نارگیل بوجود آمده و دارای کارایی بسیار بالایی است.

کربن به عنوان فیلترهای به کار رفته در دستگاه تصفیه آب خانگی، مورد استفاده وسیعی قرار گرفته است. و در نهایت به دو قسم کربن فعال دانه ای و کربن فعال پودری مورد بهره برداری قرار می گیرد. در میان این دو قسم کربن فعال، کربن فعال پودری به علت داشتن سطح تماس وسیعتر به نسبت کربن فعال دانه ای، قدرت جذب بیشتری دارد. دو عامل در کارایی فیلترهای کربن فعال نقش عمده ای دارند. اولین عامل، مقدار کربنی است که برای جذب ذرات، بکار گرفته می شود. و دومین عامل، مدت زمانی است که آب یا مایعات با کربن در تماس هستند، یعنی هرچه حرکت آب پایین باشد، کربن بیشتری در تماس با آب قرار می گیرد و جذب بیشتری را شاهد خواهیم بود. دقت فیلترهای کربن فعال برمبنای سایز ذراتی است که جذب می کند، ارزیابی می شود. که اغلب مابین 0.5 الی 50 میکرون است. فیلترهای کربنی پس از جذب ذرات ناخالص، موجب بهبودی در بو وطعم آب می شود.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا، سازنده انواع دستگاه های فیلتر کربن اکتیو و توزیع کننده انواع فیلترهای کربنی دستگاه تصفیه آب خانگی و دیگر قطعات دستگاه تصفیه آب می باشد.

کمپانی CCRA، جهت مشاوره و هرگونه خدمات فروش و پس از فروش رایگان آمادگی خود را به شما مشتریان محترم اعلام می دارد.

تلفن : 65522963  و  65522923-021    همراه : 09122972091