فلو فاضلاب ۸۰۰ تصفیه آب نیمه صنعتی

محدود کننده فاضلاب و یا فلو فاضلاب وظیفه دارد تا پساب و فاضلاب سیستم را کنترل و خارج نماید. محدود کننده های فاضلاب در سیستم های تصفیه آب به روش اسمز معکوس نقش مهمی را ایفا می کنند.

در سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس آب با فشار بالایی که توسط پمپ ایجاد شده در پشت فیلتر ممبران انباشته می شود. در صورتی که مسیر خروجی کاملا باز باشد تمامی جریان آب خارج شده و به همین دلیل امکان معکوس شدن جریان اسمزی فراهم نمی شود. به همین جهت با قرار دادن فلو فاضلاب در مسیر خروجی حجم پساب آب محدود می شود. با استفاده از محدود کننده ها جریان فشار پست فیلتر ممبران افزایش یافته و عمل حذف ناخالصی ها از آب بهتر صورت می گیرد.

محدود کننده های فاضلاب و یا فلو فاضلاب را بر اساس میزان آبی که در یک دقیقه از آن خارج می شود شناسایی می کنند. به عنوان مثال محدود کننده فاضلاب ۳۰۰ به این معنا می باشد که در هر دقیقه تنها ۳۰۰ سی سی پساب اجازه خروج دارد.

محدود کننده های فاضلاب به صورت دوره ای باید هر چند سال یک بار تعویض شوند. چون در صورت آسیب فیلتر ممبران را نیز به سرعت خراب می کند. محدود کننده های فاضلاب در مقادیر متفاوت ۳۰۰ ،۴۰۰، ۵۰۰ ،۵۵۰ ،۶۰۰ و حتی بالاتر نیز وجود دارند.

محدود کننده فاضلاب ۸۰۰ سی سی در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی مبتنی بر اسمز معکوس مورد استفاده قرار می گیرد و خروجی پساب در آن ۸۰۰ سی سی در هر دقیقه می باشد. ورودی و خروجی این فلو فاضلاب از نوع اتصال فیتینگی است و نصب آن را به شیلنگ های دستگاه تصفیه بسیار آسان می کند. فلو فاضلاب ۸۰۰ نیمه صنعتی از استحکام و کیفیت بالایی نیز برخوردار است.

فلو فاضلاب 800 تصفیه آب نیمه صنعتی

فلو فاضلاب ۸۰۰ تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. 

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱